FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Centrum Analizy wartości
Centrum Analizy wartości

allegro.....

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
8 kwietnia 2013
Moim zdaniem problemy wynikają, ale z ich wewnętrznego działania. :)

P.S. W końcu udało mi się wygrać parę aukcji :)
Profil Profesjonalny
8 kwietnia 2013
Masz 100% racji "kurkow". Z tym, że ostatnia awaria, która podobno była wynikiem ataku z zewnątrz nie ma związku ze zmianami w allegro. Natomiast prawdą jest, że te ich udoskonalenia o kant dupy potłuc. Ja w ogóle z nowej wersji nie korzystam, nie tylko dlatego, że jakoś wizualnie mi ona nie pasuje, lecz z powodu np. braku zaawansowanej wyszukiwarki. Zamiast wyszukiwarkę ulepszać i zwiększać jej możliwości zrobili coś wręcz odwrotnego. Czytam opinie o nowej wersji i w większości są negatywne, ale to nie odnosi żadnego skutku. I tylko złość i żal nam pozostaje, bo praktycznie nie ma żadnej liczącej się konkurencji do której można by się przenieść.
Profil Profesjonalny
8 kwietnia 2013
Konkurencja jest - eBay - ale już mnie cho...ra łapie jak widzę od parunastu dni zablokowane środki na Paypalu - z nie wiadomo jakiego powodu.....
11 kwietnia 2013
I stało się. allegro już nie pyta czy chcę przejść do nowej wersji serwisu, tylko daje mi do wyboru tę jedną, tandetną wersję. Te cytaty na stronie głównej to w ogóle jakaś porażka. Skandal- tak duży serwis, posiadający tylu użytkowników, a tak mający nas wszystkich w pompie.
11 kwietnia 2013
Na głównej stronie pytają: czego szukasz? Wpisałem "starego allegro"... ni ma! Fajnie jak podkreślają, że nas posłuchali, a i tak wprowadzili to g_wno. Wątek o nowym wystroju na cafe miał prawie 1600 odpowiedzi, większość negatywnych, to po prostu zamknęli i i tak zrobili swoje. Ignoranci!
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
11 kwietnia 2013
właśnie doznałem szoku ... odpaliłem alle i nie ma już starej strony ... jest nowa... jaaaaaaaka lipa. niestety trzeba się będzie z tym pogodzić i przyzwyczaić bo innej opcji nie ma.
Profil Profesjonalny
11 kwietnia 2013
Nowe allegro to szambo. Nic nie można znaleźć. Wyszukiwarka do d.... Tragedia.
11 kwietnia 2013
zgadzam sie z przedmówcami, lipa jakich mało....

mogli alternatywnie chociaż starą wersje zostawić...
Profil Profesjonalny
11 kwietnia 2013
Za duże nakłady pracy, żeby wszyscy korzystali ze starej wersji...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
12 kwietnia 2013
a mi się podoba :) tak naprawdę sądzę, że niezadowolenie może budzić konieczność przyzwyczajenia się do nieco innego układu - stąd wrażenie, że nie można nic znaleźć. Jakiś czas temu pamiętam, że układ był na allegro zbliżony do tego co teraz, i wtedy opcje filtrowania z kolumny lewej przenieśli na pas górny powyżej list, i nikt nie był zadowolony - ja z resztą też, bo znowu trzeba się było oswoić z nowym układem ...no i minęło trochę czasu i znowu ktoś wziął pieniądze za przeniesienie tego samego w stare miejsce ...ufff...tak to już jest - nie pierwsza i nie ostatnia to przeprowadzka...
Profil Profesjonalny
12 kwietnia 2013
O tym, że wyszukiwarka jest to d... już pisałem. Uściślę, że chodzi np. o to, że nie można opisać wyszukiwanego przedmiotu kilkoma hasłami i kazać wybrać te, które pasują do któregokolwiek z tych haseł. Dawniej można było tak zrobić. Teraz wyszukiwarka wybiera tylko te przedmioty, które pasują do wszystkich haseł. I na tym ma polegać ulepszenie?
Przykład z innej grupy: zapłata za pośrednictwem PayU. Kupiłem kilkanaście przedmiotów u różnych sprzedawców. Chcę zapłacić za kilka, ale należących tylko do jednego Sprzedawcy. W poprzedniej wersji wybierałem jakikolwiek przedmiot konkretnego Sprzedawcy, klikałem na coś w rodzaju "zapłać za inne przedmioty", wyświetlała mi się lista wszystkich przedmiotów do zapłacenia, ale przy każdym był widoczny nick Sprzedawcy. Odznaczałem tylko te, które należały do Sprzedawcy, któremu chciałem zapłacić. W nowej wersji też tak mogę zrobić, ale: wyświetlają się wszystkie przedmioty, tylko nie wiadomo, kto jest ich sprzedawcą, ponieważ nie ma takiej informacji. Żeby wybrać przedmioty konkretnego Sprzedawcy, trzeba pamiętać, które to są przedmioty, albo każdy sprawdzać. No, kompletny kretynizm i kolejny krok wstecz.
Kustosz Starszy kustosz
12 kwietnia 2013
mnie się też nie podoba, nowe wcielenie alledrogo, lipa jak nic
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
12 kwietnia 2013
no tak, jeszcze nie płaciłam za wiele przedmiotów w nowym all, tak więc nie wiem - jak tak zrobili to brzydko zrobili rzeczywiście. Co do wyszukiwania któregokolwiek z haseł to fakt, że ni widzę...trzeba szukac starego formularza http://allegro.pl/search_form.php lub wziąc wyszukiwaną frazę w nawiasy...trudne jest życie allegrowicza w nadwiślańskim kraju.....
Profil Profesjonalny
12 kwietnia 2013
jupi, jesteś genialna. Nawet nie przyszło mi do głowy, że można w ten sposób wejść na starą wyszukiwarkę!!! Ciekawe tylko kiedy te popsuje z allegro i tą możliwość wyłączą.
Skąd wytrzasnęłaś ten link? Stara wersja już nie działa, więc chyba musiałaś mieć zapisany profilaktycznie.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
12 kwietnia 2013
eee w guglu znalazłam, w poradniku kupującego o tju: http://allegro.pl/help_item.php?item=78
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 czerwca 2013
I po ptakach...
Profil Profesjonalny
14 czerwca 2013
"Po ptakach" i to już od wielu dni. Ale ja to przewidziałem 2 miesiące temu (patrz 12 kwietnia 2013 - "Ciekawe tylko kiedy te popsuje z allegro i tą możliwość wyłączą").
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.