FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Tyskie

Skryptozakładka do losowego eksponatu / muzeum / kolekcji

7 kwietnia 2010
Hej!

Przybywa tu ostatnio w znacznym tempie eksponatów (co się chwali i gratulacje dla wszystkich!), a nie mam niestety za dużo czasu żeby przeglądać wszystkie zbiory, więc postanowiłem oglądać tylko losowe eksponaty.

Kiedyś próbowałem swoich sił przy tworzeniu stronek (i mi się szybko znudziło), ale zbierałem za to dużo różnych "gadżetów" i "ufajniaczy" na stronki. I wpadłem dziś na taki pomysł: tak zwane "skryptozakładki", czyli takie fajniejsze zakładki do stron :]

http://myvimu.com/blog/linki-do-losowych-eksponatow-kolekcji-i-muzeow/

Po prostu postępujcie zgodnie z opisem na stronie, czyli: przeciągnijcie sobie te linki do Waszej listy zakładek, albo kliknijcie PRAWYM przyciskiem myszki na jednym z tamtych linków i wybierzcie opcję podobną do "Dodaj zakładkę do tego odnośnika".

Każde kliknięcie na takiej zakładce przeniesie Was do jakiegoś losowego eksponatu / kolekcji lub muzeum.

Ja sobie wrzuciłem takie linki do przeglądarek i codziennie oglądam coś nowego :)



Jak macie jakieś swoje "tajne" sposoby na ciekawe przeglądanie eksponatów w MyViMu.com, to też się podzielcie :)

Taka oddolna inicjatywa ;-)

POZDRO!

(Aktualizacja: Tomasz skontaktował się i zaproponował umieszczenie kodów na blogu MyViMu. Zmieniam adres.)
7 kwietnia 2010
Dzięki za napisanie fajnego gadżetu, na pewno się przyda!

Losowy eksponat z rana jak śmietana... :)
7 kwietnia 2010
Haha, rewelacyjnie to działa! Genialne w swojej prostocie, dzięki
7 kwietnia 2010
Ej... fajne :) Gratz pomysłu
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.