FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Pokwitowanie z ok.1920.

Skad taka kolekcja?

13 kwietnia 2010
Staram sie w miare regularnie odwiedzac to muzeum i zastanawiam sie skad taki duzy zbior odznaczen? Pracuje Pan w kopalnii jako gornik, ktos z zarzadu, zwiazki zawodowe? Rodzinna tradycja? Czy nie jest Pan zwiazany z kopalniami zawodowo, a to tylko pasja?

Przepraszam, ze tak pytam, ale ciekawosc rownie ogromna jak Panska kolekcja.

Pozdrawiam!
13 kwietnia 2010
Witam.kiedyś pracowałem jako górnik teraz to już tylko pasja.Ponieważ mieszkam na Górnym Ślasku wiec dostep do walorów kopalnianych jakby łatwiejszy.Szukam,szukam i szukam i tak przez pare lat nazbierało sie troszeczkę.Wystawim bo mysle ,że to ciekawy temat,a materiałów źródłowych jak na lekarstwo.Dzieki za wizyte w muzeum pozdrawiam
kwkpiotr
13 kwietnia 2010
Fajnie by bylo zebys opisywal te ekspoanty, jestem z mazur i nie widzialem gornika na oczy a co dopiero takie artefakty :) Dzieki i pozdrawiam
13 kwietnia 2010
Dziekuje bardzo za odpowiedz :)
13 kwietnia 2010
co do opisów to najpierw wstawiałem to zjmuje troche czasu,teraz moge spokojnie opisywać,dla mnie niektóre rzeczy są naturalne więc nazwa mi wistarcza.pytaj jesli cos jest dla ciebie niewiadome,bedzie mi łatwiej uzupełniać opisy pozdrawiam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.