FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
1 złoty 1975 rok
1 złoty 1975 rok

Łuska

Strony: 1 2
23 stycznia 2014
Witam o to łuseczka sorry ze słabe trochę foto ale inaczej nie dało rady.
Leżała sobie w occie przez 3 dni i + Szczotka druciana i tylko do tylu ja doczyściłem mam 3 pytania:
1.W czym to wyczyścić z czego może być ona zrobiona żelazo?
2.Raczej nie wiadomo od czego to łuska ?
3.Jest sens ją czyścić ps.Nie zbita spłonka
23 stycznia 2014
Szkoda zachodu na taki destrukt,tym bardziej ze spłonka jest cała,lepiej sie tego pozbądż,ze spłonką całą-smutni panowie mogą sie tym zainteresowac.
23 stycznia 2014
a łuska 14,5mm? radziecka do np KPW?.12,7mm?
23 stycznia 2014
23 stycznia 2014
Jak nie masz prochu w łusce to się nie ma czego bać, sama spłonka ręki Ci nie urwie jak bedzie stałą na półce. Ja też mam taką ze spłonką tylko większą lol. Zawsze możesz spróbować zbić spłonke tylko zachowaj ostronoć.
23 stycznia 2014
Destrukt i to duży właśnie nie wiem od czego za dużo rdzy nie mogę tego wyczyścić ocet tylko lekko pomógł może coś innego temu podoła
23 stycznia 2014
Kolega Petro przebywa w stanach,nasze realia sa inne co do takich rzeczy-USTAWA
z dnia 21 maja 1999 r.
o broni i amunicji.
[Dz. U. Nr 53, poz. 549]
ze zmianami
Istotnymi częściami amunicji są: pociski wypełnione materiałami wybuchowymi, chemicznymi środkami obezwładniającymi lub zapalającymi albo innymi substancjami, których działanie zagraża życiu lub zdrowiu, spłonki inicjujące spalanie materiału miotającego i materiał miotający w postaci prochu strzelniczego.
23 stycznia 2014
jest wyraznie napisane-SPŁONKI INICJUJĄCE SPALANIE MATERIAŁU MIOTAJĄCEGO
23 stycznia 2014
Granat to wiadomo bay bay ale łuseczka jeśli to od Takiego Karabinu to chce ja wyczyścić :)
23 stycznia 2014
To co mam z nią zrobić wyrzucić ? Trochę szkoda
Czytam teraz o spłonkach to lepiej tez unikać całe a ja ja szczotka drucianą na maxa ja to głupi
Kustosz Starszy kustosz
23 stycznia 2014
Zrób dokumentację i wyrzucić tam gdzie nawet ty jej nie znajdziesz
23 stycznia 2014
Ta moja łuska wpada pod inną kategorie, na którą nie mam pozwonia. Wiem jakie w Polsce są realia. Rząd boi się ,że małystrzelec napadnie na bank z destruktem łuski. Polskie prawo jest komiczne, nie sprzyja kolekcjonerom, ale trzeba sobie w życiu radzić. Jakbym był na miejscu malegostrzelca to spróbował bym zbić tą spłonke i mieć już legalny eksponat.
23 stycznia 2014
Niestety tak jest u nas,a co do łuski,szkoda fatygi,nawet jesli by była ze zbita spłonką-to jest totalny destrukt,tym bardziej ze nie jest to zaden unikat.
23 stycznia 2014
Łuseczka tez bay bay
23 stycznia 2014
Planuje zrobić sobie małą gablotke ,w której bedę trzymał eksponaty-wykopki, na jakims fajnym tle. Cos w tym stylu: http://bi.gazeta.pl/im/8/10996/z10996678Q,muzeum-powstania-warszawskiego.jpg Taka łuska by sie nadawała, ale oczywiscie zależy od kolekcjonera i kto co lubi.
23 stycznia 2014
Jak masz nie spać po nocach to się jej pozbądź. jeszcze nie jedną znajdziesz.
23 stycznia 2014
Tez mozna,zalezy od gustu i miejsca w domu ;)
23 stycznia 2014
Dokładnie!
23 stycznia 2014
Jesli masz miejsce w domu,to by była ciekawa ekspozycja
23 stycznia 2014
Mam całą sciane do dyspozycji, obije ją deskami/imitacją starego drzewa i na to bede wieszał eksponaty. wrzucę zdjęcia jak bedzie gotowe
23 stycznia 2014
Jesli miejsce masz to i owszem,zrobic ekspozycje z odpowiednim klimatem
23 stycznia 2014
Ja dopiero się uczę fajne Hobby
Profil Profesjonalny
24 stycznia 2014
Wygląda jak wrak łuski 12,7 x 107 DSZK. Oczy mnie nie mylą? Jaka średnica?
24 stycznia 2014
Tez pisałem radziecki 14.5mm,albo 12,7 x 108 Bierezina
24 stycznia 2014
Szkoda że taki Destrukt no ale co zrobić ale oko cieszyła
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.