FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
ZACHÓD SŁOŃCA NAD BAŁTYKIEM

Brak zdjęcia

Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2014
Nie wiem czemu ma służyć wstawianie "eksponatów" bez możliwości ich obejrzenia,skomentowania czy ocenienia.Dla mnie to zwykły spam i najbardziej bezsensowny start nowego muzeum jaki widziałem od początku istnienia MyViMu.
Myślę że nie tylko ja tak to odbieram a ponieważ nie ma innej możliwości skomentowania tego co obserwujemy,stąd utworzenie tego wątku.
9 lutego 2014
Zgadzam sie w pełni,taki absurd,tylko po co?
Profil Profesjonalny
9 lutego 2014
Ostatnio eksponat bez zdjęcia odniósł wielki sukces, może jakaś inspiracja? :)))
9 lutego 2014
W ostatnim eksponacie było choc napisane-zdjecia wkrótce ;) tutaj nie wiadomo kiedy mozna sie spodziewac?w tym stuleciu? :)
Profil Profesjonalny
9 lutego 2014
W tej sprawie trzeba kontaktować się z właścicielem konta :)
13 lutego 2014
OOO jedna fotka banknotu sie pojawiła http://myvimu.com/exhibit/54652347-albania-20-frankow-1939
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 lutego 2014
No,wreszcie wygląda to normalnie,nie można było tak od razu?
25 lutego 2014
I gostek podorzucał wiecej eksponatów
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.