1 ROCZNICA POWSTANIA SERWISU MYVIMU.COM – KONKURS ZŁAP MONETĘ

Dzisiejszego dnia – 02.02.2011r. mija okrągła rocznica powstania serwisu dla kolekcjonerów myvimu.com  Świętując tą małą, ale miłą rocznicę wraz z Wami, zapraszamy do zabawy oraz uczestnictwa w konkursach. Jednym z nich jest konkurs „Złap Monetę”.

Szczęśliwym trafem, w skarbcu muzeum pojawiło się około trzydziestu, bitych w stopie o trwałych wartościach, niezwykle rzadko spotykanych monet. Garść pochodzących z niedawno odkrytego skarbu numizmatów, decyzją rady muzealnej rozrzucono na stronach serwisu.

ZASADY KONKURSU – ZŁAP MONETĘ

Co jakiś czas, na stronie każdego eksponatu, w dolnym lewym rogu pokazywać się będą monety MyViMu – awers i rewers. Zasady są bardzo proste: jeżeli zobaczycie rewers monety ( z cyfrą „1”), należy próbować dalej, jeżeli ujrzycie awers (z wyobrażeniem antycznej budowli) natychmiast kliknijcie, aby przejść na tajemną stronę, gdzie znajdziecie dalsze instrukcje.

Skarb z muzeum objawiać się będzie jedynie wtajemniczonym członkom zaufanego bractwa kolekcjonerów, skupionych wokół kanonu gromadnej opatrzności myvimu.com, czyli osobom zalogowanym w serwisie.

Warto je zbierać, gdyż niebawem będzie to również wirtualna waluta, stosowana i obowiązująca w serwisie. Za zgromadzone monety, już w niedalekiej przyszłości będzie można nabywać różne dobra.

Jeśli nie zdążycie wyłapać monet w tym miesiącu, nie wrócą już do obiegu – ilość egzemplarzy dostępnych w kolejnym miesiącu zmaleje automatycznie o te nie wyłapane.

Monety są wartościowe, a ich siła nabywcza będzie rosła. Jeśli nie wszyscy wejdą w ich posiadanie przy okazji tego konkursu, nie ma się co martwić. Za jakiś czas pojawią się inne, równie zakręcone możliwości ich zdobycia. Szukajcie w serwisie pytań dotyczących niepełnej historii skarbu umieszczonego na blogu…

Pamiętajcie – kiedy zobaczycie stronę monetki z symbolem budynku i zdążycie kliknąć na czas, wówczas moneta jest wasza ! Strona z cyfrą jeden oznacza przegraną. Informacja o wygranej zostanie automatycznie wysłana na PW. Dowiecie się tak, kto jest szczęśliwym posiadaczem jednej z nielicznych i naprawdę cennych monet.

W ramach konkursu nie ma możliwości uzyskania drugiej monety. Poprzez sprytne a niecne praktyki np. wklejania adresu URL, otrzymanego od osoby, która raz już wygrała, nie uda się obrabować skarbu do cna…

Brat Kosma gwarantuje, że każda moneta posiada określoną wartość nabywczą a dodatkowo pochodzi z pierwszej emisji, kiedy to bito monety solidne, o dużej zawartości rzadkiego i niespotykanego gdzie indziej kruszcu.

Zapraszamy do nieustającej zabawy – złap swoją monetę, część wspólnego skarbu myvimu.com !

Podziel się tym artykułem!