50 000 eksponatów w serwisie MyViMu.com

50 000 eksponatów w serwisie MyViMu.com

Ta okrągła suma potwierdza przede wszystkim Waszą pasję i wysiłek w budowaniu społecznościowego serwisu dla wszystkich Kolekcjonujących. Na przestrzeni ponad rocznej aktywności doprowadziliście do utworzenia jedynej w swoim rodzaju agendy osób szukających przejawów przeszłości i współczesności w jej aspekcie nie tylko materialnym. Udowodniliście, że zbieranie okruchów czasu, często niewiele z pozoru znaczących, może dostarczać radości i satysfakcji, oswajać z historią, rozjaśniać tajemnice użytkowej cywilizacji i pro publico bono uczyć nowych pasjonatów tej starej jak świat przypadłości czyli zbieractwa.

Pragniemy serdecznie podziękować za wszystkie spędzone z Wami chwile i uhonorować prezentem w postaci jubileuszowej, srebrnej monety serwisu MyViMu.com. Każdy Kustosz prowadzący w serwisie kolekcję składającą się z co najmniej 50 (pięćdziesięciu) eksponatów otrzyma pamiątkową monetę, kiedy cyfra ta pojawi się w liczniku eksponatów na stronie głównej serwisu. Jednocześnie pozostawiamy otwartą drogę dla wszystkich nowych kolekcji, które zaprezentują się w serwisie. Oznacza to, iż każdy, kto zarejestruje się lub zarejestrował w portalu do dnia przekroczenia cyfry 50 tys. eksponatów i w ciągu 30 dni od pojawienia się tego wyniku utworzy lub uzupełni kolekcję tak, aby składała się z minimum 50 eksponatów, także otrzyma srebrną monetę serwisu myvimu.com.

Obok tego przygotowujemy dla Was konkurs, który mamy nadzieję także Was ucieszy i pozwoli wspólnie świętować to miłe wydarzenie.

Zapraszamy Was do zgłaszania swoich kolekcji od dnia pojawienia się 50 tysięcznego eksponatu. Chętnych prosimy o nadsyłanie adresów do wysyłki monety na adres e-mail: marketing@myvimu.com

Podziel się tym artykułem!