BEATYFIKACJA JANA PAWŁA II – MEDAL „SANTO SUBITO”

Aby upamiętnić beatyfikację Papieża – Polaka, Skarbnica Narodowa wyemitowała srebrny medal okolicznościowy. Medal „Santo Subito” z czystego srebra (Ag 999/1000) został wybity w najwyższej jakości menniczej – stemplem lustrzanym. Powstał on przy współpracy z Kanclerzem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Santo Subito – Srebrny medal pamiątkowy wybity z okazji beatyfikacji papieża Jana Pawła II. Beatyfikacja Jana Pawła II – emisja w czystym srebrze

„Santo Subito” – tymi słowami wierni zgromadzeni na Placu Św. Piotra podczas uroczystości pogrzebowych prosili o natychmiastowe ogłoszenie Jana Pawła II świętym. Uznanie Ojca Świętego za błogosławionego przybliża nas do wydarzenia, na które świat czeka niecierpliwie od 2 kwietnia 2005 roku. Ścisła limitacja i gwarancja Skarbnicy Narodowej

Medal oferowany jest przez Skarbnicę Narodową w preferencyjnej cenie 59 zł (+ 9,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Do każdego egzemplarza dołączony jest Certyfikat Autentyczności, potwierdzający jego prawdziwość i wykonanie w czystym srebrze. Z zamówieniem nie są związane żadne dodatkowe koszty. Nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka, ponieważ przesyłkę można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

Metal:

Srebro, 999/1000

Waga:

15 g

Średnica:

34 mm

Jakość:

Mennicza

Limitacja:

50 000 egzemplarzy

Rok emisji:

2011

Kraj emisji:

Polska

Awers:

Popiersie Jana Pawła II w otoczeniu rąk symbolizujących wyniesienie na ołtarze.

Rewers:

Herb papieski Jana Pawła II. Dla upamiętnienia beatyfikacji Papieża – Polaka, Skarbnica Narodowa wyemitowała srebrny medal okolicznościowy „Santo Subito”. Powstał on przy współpracy z Kanclerzem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Ta pamiątkowa emisja z czystego srebra (Ag 999/1000) została wybita w najwyższej jakości menniczej – stemplem lustrzanym. Jej nakład jest ściśle limitowany i wynosi tylko 50 000 egzemplarzy, co dodatkowo podnosi jej wartość. Biorąc pod uwagę rangę wydarzenia oraz miliony wiernych jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb.

Rezerwacji emisji najszybciej można dokonać na stronie:

www.skarbnicanarodowa.pl/santo-subito

Medal oferowany jest przez Skarbnicę Narodową w preferencyjnej cenie 59 zł (+ 9,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Do każdego egzemplarza dołączony jest Certyfikat Autentyczności, potwierdzający jego prawdziwość i wykonanie w najczystszym srebrze. Skarbnica Narodowa gwarantuje, że wszystkie rezerwacje zostaną rozpatrzone w kolejności napływania. Każda rodzina może zgłosić tylko jedną rezerwację. Rezerwację radzimy złożyć w ciągu 10 dni od daty otrzymania niniejszego komunikatu. Prosimy nie wysyłać teraz pieniędzy. Jeżeli rezerwacja zostanie zaakceptowana, niezwłocznie prześlemy Państwu stosowne potwierdzenie. Z zamówieniem nie są związane żadne dodatkowe koszty. Nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka, ponieważ przesyłkę można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania. Spodziewane jest duże zainteresowanie tą ważną emisją. Radzimy dokonać rezerwacji jeszcze dzisiaj.

Z poważaniem,

Adam Zieliński

Dyrektor Zarządzający Skarbnicy Narodowej

Podziel się tym artykułem!