Co nowego w MyViMu?

Powoli zbliżamy się do końca 2016 r. Uważamy, że to idealny czas na zmiany, więc pozwól, że przedstawimy Ci nowości, które w ostatnim czasie stopniowo pojawiały się w serwisie :)

Dla zalogowanych:

Nowy wygląd opcji edycji i moderacji eksponatu

opcje-edycji-i-moderacji

Przedświąteczne porządki postanowiliśmy rozpocząć od małych zmian w wyglądzie opcji edycji i moderacji eksponatu. Stare i porozrzucane przyciski zastąpiliśmy poukładanymi w rzędy ikonkami. Znajdują się one w prawym panelu – tuż pod miniaturkami poprzedniego i następnego eksponatu. Akcje edycji i moderacji pozostają takie same, tj.:

  • Edytuj eksponat, Dodaj podobny, Usuń eksponat;
  • Opcje moderacji, Zawieś, Usuń eksponat.

Kolejne porządki planujemy w panelu użytkownika – najprawdopodobniej zrobimy je jeszcze przed końcem tego roku!

Powiadomienia o nowych wiadomościach i polubieniach

powiadomienia

Ta opcja jest dostępna w serwisie już od jakiegoś czasu. Dzięki umiejscowieniu powiadomień w górnej części strony, masz łatwy dostęp do nowych wiadomości i powiadomień o polubieniach Twoich eksponatów lub wystaw, a także masz pewność, że nie przeoczysz żadnego z nich.

Odznaki

Zadbaj o swoje muzeum i zdobądź odznakę Kustosza!
Zadbaj o swoje muzeum i zdobądź odznakę Kustosza!

Jesteś aktywnym użytkownikiem MyViMu i starasz się ulepszać swoje muzeum z dnia na dzień? Zdobądź wszystkie odznaki i pochwal się tym w szerokim gronie! Po wykonaniu konkretnego zestawu zadań otrzymujesz odznakę, która przybliża Cię do uzyskania statusu Kustosza. Zdobyte przez Ciebie odznaki widoczne będą dla wszystkich na stronie Twojego muzeum, zaś ich opis oraz swój postęp możesz zobaczyć w Panelu użytkownikahttp://myvimu.com/panel2/rank. Gdy już zdobędziesz 7 z nich, wszem i wobec ogłosimy Cię Kustoszem. Co to oznacza? Przy Twojej nazwie użytkownika pojawi się mała odznaka Kustosza wyróżniająca Cię na tle innych użytkowników MyViMu. Otwiera ona również drogę do otrzymania statusu Starszego Kustosza, co w niedalekiej przyszłości pociągnie za sobą dostęp do rozszerzonych lub ulepszonych funkcji serwisu, nad którymi obecnie pracujemy.

Odznaki ciągle są w fazie testów – jeśli zauważysz jakieś nieprawidłowości, to prosimy o kontakt i odrobinę cierpliwości ;)

Dla wszystkich odwiedzających:

Wygeneruj kartę katalogową dla całej kolekcji/pojedynczego eksponatu

Tutaj możesz wygenerować i pobrać kartę katalogową dla całej kolekcji...
Tutaj możesz wygenerować i pobrać kartę katalogową dla całej kolekcji…

Użytkownicy MyViMu oraz osoby niezalogowane mają możliwość pobrania kart katalogowych dla pojedynczego eksponatu lub całej kolekcji. Teraz można to zrobić w bardzo łatwy sposób! Wystarczy, że w widoku interesującej Cię kolekcji (na górze po prawej stronie) lub eksponatu  (w prawym, bocznym panelu pod miniaturkami poprzedniego i następnego eksponatu) klikniesz ikonę pobierania karty. Prawda, że proste?

... a tutaj wygenerujesz ją dla pojedynczego eksponatu.
… a tutaj wygenerujesz ją dla pojedynczego eksponatu.

____________________________________________________________________________________________________________

Poza tym wprowadziliśmy kilka drobnych poprawek, które uprzyjemnią Ci korzystanie z serwisu MyViMu. Więcej zmian już wkrótce! Jednak jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, prosimy Cię o kontakt. Wszystkie są dla nas cenne i pomogą nam w ulepszeniu naszej strony, którą stworzyliśmy właśnie dla Ciebie!

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora