Co nowego w MyViMu?

Lato, zaczekaj chwilę… Najleniwsza pora roku powoli zmierza ku końcowi, a w MyViMu nieustannie trwają prace nad ulepszaniem serwisu. Wszystko to robimy specjalnie dla Ciebie!

W ostatnim czasie na przykład udoskonaliliśmy wszystkie edytory tekstów wzbogacając je o opcje zaawansowanej edycji.

W formularzu dodawania eksponatu pojawił się nowy przycisk Zaawansowany edytor (zaznaczony na niebiesko).

Teraz będziesz mógł jeszcze lepiej redagować opisy Twoich eksponatów, Twojego muzeum a także Twoje komentarze i wypowiedzi na forum – aby nadać im strukturę, podkreślić to, co najważniejsze, jak również w łatwy sposób okrasić je linkami lub zdjęciami.

Tekst w opisie eksponatu możesz m.in. pogrubić, podkreślić, pochylić, wyśrodkować, wyrównać do lewej lub do prawej. Skorzystać możesz też z opcji wypunktowania, cytatu, wstawienia hiperłącza i innych.

Nowy zaawansowany edytor opisu eksponatu (zaznaczony na niebiesko).

Po co? Aby uczynić tekst bardziej czytelnym i dostępnym dla odbiorcy, a co za tym idzie, aby zatrzymać każdego odwiedzającego na dłużej w swoim muzeum. Dla przykładu – rzuć okiem na te dwa poniższe opisy i odpowiedz szczerze: który tekst szybciej przykuje Twoją uwagę i który chętniej przeczytasz?

Tekst niesformatowany vs. tekst sformatowany.

Z kolei w komentarzach do eksponatów innych kustoszy, oprócz wszystkich wspomnianych wyżej opcji formatowania tekstu, możesz teraz także wstawiać zdjęcia!

Na niebiesko zaznaczona ikona służąca do dodawania zdjęć w komentarzach i wiadomościach prywatnych.

Jest to opcja, która bardzo często pojawiała się w Waszych sugestiach dot. ulepszenia serwisu. I rzeczywiście, czyż jeden obraz nie mówi więcej niż tysiąc słów? Od teraz macie możliwość odpowiednio (i dosłownie ;)) zilustrować informację lub swoją tezę, bądź też po prostu wytłumaczyć coś na wizualnym przykładzie.

____________________________________________________________________________________________________________

Czy wiesz jakie jest dla nas najważniejsze i najcenniejsze źródło informacji o tym, jak udoskonalać nasz serwis i maksymalnie uprzyjemnić korzystanie z niego? To Ty! :) Jeśli masz uwagi, sugestie, pomysły, chciałbyś nas skrytykować (oby nie!) lub pochwalić (czemu nie? ;)) – pisz do nas śmiało na adres [email protected].

 

[mailerlite_form form_id=4]

 

Podziel się tym artykułem!

Jedna odpowiedź do “Co nowego w MyViMu?”

  1. Możliwość wyróżnienia tekstu (np. pogrubienie, podkreślenie itp.) – bardzo trafna i oczekiwana zmiana. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora