Cześć, jestem botem! Jak mogę Ci pomóc?

Jesteś jednocześnie użytkownikiem MyViMu i Facebooka? Mamy nadzieję, że do nas zaglądasz! :)

Przygotowaliśmy dla Ciebie, na Facebooku właśnie, nową, fajną funkcję – miłego bota, który będzie Ci asystował, kiedy będziesz chciał skontaktować się z MyViMu a nawet, jeśli mu pozwolisz, będzie z Tobą w kontakcie na co dzień :)

Ale po kolei!

Wejdź na nasz fanpage: www.facebook.com/MyViMuCom i skorzystaj z opcji Wyślij wiadomość. O tej:

Na telefonie będzie to wyglądało tak:

 

Zobaczysz, że aby podjąć konwersację z MyViMu, musisz najpierw kliknąć przycisk Rozpocznij. To właśnie on uruchamia bota. Tak wygląda on w oknie czatu na komputerze:

A tak na komórce:

Kliknij Rozpocznij i… więcej nie zdradzimy! ;) Sam musisz sprawdzić, co odpowie Ci bot i jak potoczy się Wasza rozmowa!

Zastanawiasz się, do czego może Ci się przydać nasz nowy facebookowy przyjaciel? Przede wszystkim może on za Ciebie sprawdzić, czy na Twoim koncie MyViMu nie pojawiły się jakieś nowości. Jeśli tak, da Ci o tym znać. Nie przegapisz nic ciekawego z MyViMu, bo powiadomienie będzie czekało na Ciebie, kiedy odwiedzisz Facebooka. A jesli korzystasz na telefonie z aplikacji Messenger – pojawi się również na Twoim telefonie. Co za wygoda, prawda?

Bot pomoże Ci także zapisać się na Biuletyn Kolekcjonera – nasz comiesięczny newsletter, znaleźć odpowiedź na pytania związane z działaniem MyViMu a także, oczywiście, skontakotwać się w każdym momencie z naszą redkacją.

Pamiętaj, że funkcjami bota możesz zarządzać samodzielnie. Na dole okna czatu, na lewo od pola, gdzie wpisujesz wiadomości, znajdziesz rozwijane menu, ukryte pod ikoną trzech poziomych kreseczek:

Na smartfonie podobnie:

Tu możesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalności bota, włączać i wyłączać powiadomienia a także wyłączyć i włączyć samego bota.

Chcesz wiedzieć, jak często i jakie powiadomienia będzie przekazywał Ci bot? Pamiętaj, że edytować swoje powiadomienia z MyViMu możesz zawsze w swoim panelu użytkownika, o tutaj.

Powiadomienia przez Messengera/ Facebooka możesz włączyć również z poziomu MyViMu. W tym celu na stronie Twojego muzeum pojawił się, po lewej stronie, pod odznakami, nowy przycisk Powiadomienia na Messengera. Kliknij go, aby się na nie zapisać!

Mamy nadzieję, że nasz bot będzie dla Ciebie fajnym pomocnikiem na co dzień i że się polubicie :) To co? Testujemy nową funkcję?! :D

[mailerlite_form form_id=4]

 

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora