Konkurs – 200 000 eksponatów w MyViMu!

W MyViMu mamy już 200 000 eksponatów! Chcemy świętować to ważne wydarzenie razem z Wami, dlatego przygotowaliśmy dla Was jubileuszowy konkurs z nagrodami. 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie?
Wystarczy dodawać nowe eksponaty! Wyciągnijcie zatem z szafek te najlepsze i opowiedzcie nam ich historię.

Na co będziemy zwracać uwagę?
Przede wszystkim na staranność opracowania oraz jakość prezentacji eksponatu. Nie zaszkodzi też jeśli wykażecie się przy tym kreatywnością i oryginalnością ;) Pamiętajcie o atrakcyjnych zdjęciach (minimum 2), ciekawym i rzetelnym opisie (minimum 180 znaków), a także o tagach i przypisaniu eksponatu do odpowiedniej kategorii.

Jak zgłosić eksponat do konkursu?
Przy każdym eksponacie (w widoku pojedynczego eksponatu) dodanym od 06.02.2017 r. będzie znajdować się pomarańczowy przycisk z napisem „Zgłoś eksponat do konkursu”. Wystarczy go nacisnąć… i już! Twoje zgłoszenie zostanie przez nas przyjęte i poddane ocenie.

Konkurs będzie trwał od 06.02.2017 r. do 05.03.2017 r. lub do wyczerpania nagród i będzie podzielony na cztery tygodniowe tury. W każdej turze wyłonimy ok. 9 zwycięzców, którzy będą mogli wybrać nagrody z udostępnionej przez nas listy. W pierwszej turze będziecie mieć najwięcej nagród do wyboru, więc nie zwlekajcie ze zgłoszeniami! :)

Z listą nagród możecie zapoznać się tutaj.
Chcecie wiedzieć więcej? Regulamin rozwieje Wasze wątpliwości.

Poznajcie Sponsorów nagród w naszym konkursie:

Jaki wykrywacz wybrać? Jak zdobyć pozwolenie na poszukiwanie zabytków? Jak wyczyścić znalezioną monetę? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można na stronach zdziennikaodkrywcy.pl – najpopularniejszego w polskim internecie serwisu o poszukiwaniu skarbów.

Twórca bloga zdziennikaodkrywcy.pl – Michał Młotek, ufundował dla Was zestawy książek „Noc patagonów” i „Zapiski Hansa Heinricha”. O „Nocy” było głośno już jakiś czas temu, ale „Zapiski” to jeszcze świeża pozycja. Jest to jedna z najpopularniejszych książek wśród poszukiwaczy skarbów i osób, które dopiero chcą poznać tajniki poszukiwań. Książka ta – pełniąca rolę poradnika, pełnego cennych rad i wskazówek – to obowiązkowa pozycja dla poszukiwaczy skarbów, miłośników historii, ale też wszystkich osób pasjonujących się niewyjaśnionymi zagadkami minionych wieków.

Poza książkami czekają na Was niezwykłe plakaty należące do starannie wyselekcjonowanej oferty stylowych i niepowtarzalnych elementów dekoracji wnętrz i wyposażenia domów. Wykorzystane w procesie tworzenia grafiki, wizerunki i ilustracje pochodzą z gromadzonych przez lata oryginalnych albumów kolekcjonerskich i zbiorów. Wiele pamiątek tego typu bezpowrotnie przepadło. Te, które znajdują się w ofercie sklepu fabryka-historii.pl, to prawdziwa rzadkość i ciekawostka – zajrzycie koniecznie!

Sklep Poszukiwacz.eu to wyjątkowe miejsce stworzone przez Poszukiwaczy dla Poszukiwaczy. Każdy pasjonat historii, eksploracji i numizmatyki znajdzie tu szeroki asortyment środków do czyszczenia i konserwacji swoich znalezisk oraz eksponatów, akcesoria numizmatyczne, praktyczne gadżety i odzież eksploracyjną. Flagowym produktem sklepu Poszukiwacz.eu jest rewelacyjny płyn do czyszczenia monet i srebra CONSERVO, oparty o unikatową recepturę autorstwa właścicieli sklepu. Środek ten jest znany i szeroko stosowany przez poszukiwaczy, numizmatyków oraz profesjonalnych konserwatorów zabytków w Polsce i zagranicą – teraz możecie wygrać go w naszym konkursie.

Magazyn „Odkrywca” to ogólnopolski miesięcznik zajmujący się w całości historią, jej tajemnicami, eksploracją, kolekcjonowaniem militariów, a także tematyką związaną z ruchem rekonstrukcji historycznej. Już od sześciu lat prężnie działa Grupa Eksploracyjna Miesięcznika Odkrywca GEMO.

Pismo podejmuje tematy związane przede wszystkim z zagadnieniami historii XX wieku, w szczególności okresem II wojny światowej. Jako jedyne czasopismo w Polsce opisuje niewyjaśnione do tej pory epizody historii, prezentując najnowsze wyniki badań terenowych i kwerend archiwalnych. Głównym założeniem programowym miesięcznika jest popularyzacja historii, jako przygody poprzez poszukiwanie materialnych świadectw przeszłości. Dzięki temu docieramy do wielu młodych ludzi zarażając ich pasją odkrywania tajemnic. Magazyn ukazuje się nieprzerwanie od maja 1998 r.

Księgarnia Odkrywcy to wysyłkowa i stacjonarna księgarnia zajmująca się tematyką historyczno-militarną. Miejsce to zostało stworzone wraz z przyjaciółmi z miesięcznika „Odkrywca” – gazety, której tematykę określają trzy słowa: SKARBY – WOJNA – HISTORIA. W ofercie księgarni znajdziecie książki na niemal każdy temat związany z historią: nowo wydane a także trochę starsze, ogólnie znane i dostępne lub bardzo specjalistyczne i rzadko spotykane. Dzięki nim możecie poznać historię od starożytności po wiek XX – więcej dowiecie się przeglądając kategorie naszego katalogu.

Wszystkich gości strony internetowej zapraszamy serdecznie również do księgarni w Łodzi. Tu, przy ulicy Narutowicza 46, można kupić, lub siedząc w wygodnym fotelu przejrzeć, wszystkie oferowane przez księgarnię książki. Kontakt: 42 630 71 41 lub [email protected].

Podziel się tym artykułem!