MyViMu na gali wręczenia e-diamentów Forbesa & Onet.pl.

Serwis MyViMu został zaproszony na galę wręczenia e-diamentów Forbesa & Onet.pl. Nagrody wręczono najlepszym przedsiębiorcom, wybranym w rankingu Diamentów Forbesa oraz e-diamentów Forbesa & Onet.pl. Pomimo krótkiego okresu działalności serwisu, rekomendacja dokonana na podstawie naszych dotychczasowych osiągnięć, pozwoliła nam stanąć w jednym szeregu z najlepszymi.

żródło: onet.pl

Główną nagrodę w rankingu e-diamenty Forbesa & Onet.pl otrzymała firma DRE Sp. z o.o. z Elbląga, specjalizująca się w produkcji drzwi. Lider e-diamentu zdobył nagrodę za otwarte drzwi na internet. (Zobacz wizytówkę firmy na Zumi.pl)

 

Wyróżnienie otrzymało Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Olmex S.A. z Barczewa za pozytywną energię w internecie. Firma prowadzi działalność w zakresie optymalizacji zużycia energii elektrycznej. (Zobacz wizytówkę firmy na Zumi.pl)

 

Drugie wyróżnienie powędrowało do Ol-Flora Sp. z o.o. z Barczewa za zapach kwiatów w internecie. Spółka Ol-Flora zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem kwiaciarni.

 

Mamy nadzieję, iż My Virtual Muzeum, jako gość zaproszony na galę, oczekuje w przedsionku do przyszłych nominacji Forbesa i Grupy Onet SA

 

Należy oczywiście dodać, iż nagrodę główną w kategorii dużych przedsiębiorstw, generujących obroty powyżej 250 mln odebrał Elstar Oils S.A. z Elbląga. Firma jest producentem olejów rafinowanych i tłuszczów roślinnych dla przemysłu spożywczego.

 

Wśród firm o średnim obrocie między 50 a 250 mln złotych, zwycięzcą okazało się Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. z Ostródy, działająca na rynku budowlanym województwa warmińsko-mazurskiego od ponad 40 lat.

 

Najlepszym przedsiębiorstwem w zakresie małych firm o obrocie od 5 do 50 mln złotych, został Metec Sp. z o.o. z Miłomłyna. Spółka działa w obszarze ekologii i ochrony środowiska, oferując między innymi pojemniki na odpady czy też kosze uliczne.

 

Więcej informacji na temat e-diamentów oraz relacje wideo na www.e-diamenty.onet.pl

Damian Czerniewicz

Redakcja serwisu myvimu.com

kontakt: redakcja@myvimu.com

Podziel się tym artykułem!