„Nowe” Wystawy na Święta!

Świąteczny czas jest pełen niespodzianek i wyczekanych prezentów. My również chcielibyśmy przekazać Wam niejako w formie świątecznego prezentu nowy, zupełnie odmieniony widok wystaw. Oprócz bardziej atrakcyjnego wyglądu i łatwiejszej nawigacji, wprowadziliśmy również kilka nowych opcji. Autor wystawy ma teraz możliwość edytowania opisów eksponatów dodanych do wystawy, co pozwoli wzbogacić zdjęcia o szersze informacje i stworzyć własną narrację wystawy.

Zrzut ekranu 2015-12-21 o 10.52.48

Zrzut ekranu 2015-12-22 o 12.46.36

Zmienił się również sposób akceptacji eksponatów do wystawy. Teraz wszystkie eksponaty oprócz tych z licencją „R” zostaną dołączone do wystaw automatycznie, a ich właściciel otrzyma powiadomienie z możliwością ich „odpięcia”. Pozwoli to na dodanie do wystaw eksponatów z kolekcji których właściciele już ich nie rozwijają i nie aktualizują profilu. W przypadku pozostałych eksponatów (z licencją „R”) powiadomienia pozostają takie jak dotychczas, czyli wymagają zgody właściciela na dołączenie ich do wystawy. Dodaliśmy również na końcowej planszy przycisk „ciekawa wystawa”, który w przyszłości posłuży do sortowania i wyświetlania wystaw według ilości głosów. Zmienił się również limit dodawania eksponatów do wystawy. W nowym widoku maksymalna ilość to 100 eksponatów. Chcemy, aby tworzone wystawy niosły ze sobą dużą wartość merytoryczną i skupiały się głównie na jakości zdjęć i opisów. Wystawy stworzone w „starym” widoku pozostaną bez zmian, limity obowiązują tylko wystawy stworzone po wprowadzeniu nowej wersji. Opisy w dotychczas stworzonych wystawach również posiadają opcję edycji, więc zachęcamy ich autorów odświeżenia swoich wystaw. Mamy zamiar sukcesywnie ulepszać wystawy i wprowadzać nowe funkcje ułatwiające korzystanie z nich. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami.

choinka2

A wszystkim Kolekcjonerkom i Kolekcjonerom życzymy Wesołych Świąt, owocnego w nowe „fanty” roku 2016 oraz spełnienia marzeń, również tych „niekolekcjonerskich” :)

P.S. Czeka już na Was świąteczna wystawa z bożonarodzeniowymi ciekawostkami, na którą serdecznie zapraszamy!

Podziel się tym artykułem!