Nowości w MyViMu.com – 15.02.2010

15 lutego zaktualizowaliśmy kilka elementów w MyViMu.com:

Zwiększyliśmy listę krajów i krain[/b] z których może pochodzić eksponat. Dodaliśmy wspominane często w liście życzeń pozycje takie jak Prusy, Austro-Węgry, ZSSR itp. Zamiast długiej listy jest też możliwość łatwego wyszukiwania krajów.

Wdrażamy powoli nowy system atrybutów. Pierwszym elementem jest zmiana formularza do dodawania/edycji eksponatów: zamiast długiej
listy wszystkich atrybutów, jest jedno pole przy pomocy którego możemy wyszukać i dodać interesujące nas parametry. Kolejnym etapem będzie system szablonów z możliwością zapamiętywania wybranych eksponatów.

Nowy system atrybutów
Nowy system atrybutów

Zmodyfikowaliśmy oprogramowanie odpowiedzialne za przeskalowywanie zdjęć. Poprawa jakości powinna być wyraźnie zauważalna: lepsza ostrość, więcej detali. Nowe zdjęcia dodawane do MyViMu będą już obsługiwane nową biblioteką, te wcześniej dodane zaktualizujemy automatycznie w ciągu najbliższych dni.

Dodaliśmy listę zalogowanych osób, które ostatnio oglądały dany eksponat

Kto ostatnio oglądał eksponat
Kto ostatnio oglądał eksponat

Poprawiliśmy kilka elementów, które błędnie się wyświetlały w przeglądarkach Internet Explorer

Poprawiliśmy również inne zgłoszone błędy i problemy. Sporo się dzieje również „pod maską”, wprowadzane zmiany może nie są od razu widoczne, ale wpływają na ogólną sprawność pracy MyViMu i łatwość dodawania kolejnych elementów.

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora