Świąteczna aukcja MyViMu, zdobądź kolekcjonerski kubek!

poinsettia-490853_1280 Jako, że święta u progu, a atmosfera robi się coraz bardziej radosna, postanowiliśmy się tą radością podzielić. Każdy z Was może wziąć udział w wyjątkowej licytacji i wspierając akcję pomóc potrzebującym, jednocześnie sprawiając przyjemnośc sobie lub bliskim.

Po raz 23 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłasza zbiórkę, której tegorocznym celem jest zakup specjalistycznego sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.  Postanowiliśmy w tym roku przyłączyć się do akcji i zachęcić Was do tego samego. Na Allegro będziecie mogli kupić gadżety MyViMu z których dochód przeznaczymy na wsparcie WOŚP.

Zostało nam już niewiele MyViMowych kubków, a z racji tego, że zmieniła się szata, są to ostatnie egzemplarze. Macie więc okazję zdobyć kolekcjonerskie kubki MyViMU wraz ze smyczkami z naszym logo. Oprócz wspomnianych gadżetów w zestawach są również pięknie ilustrowane albumy lub gra planszowa „Czas honoru”. Macie okazję poszerzyć swoje wspaniałe kolekcje, jednocześnie wspierając szczytny cel. NASZE AUKCJE

Chcemy również podziękować Wam za kolejny wspólny rok, za wsparcie w ważnych momentach i to, że aktywnie budujecie razem z nami miejsce, w którym każdy Kolekcjoner może znaleźć przestrzeń dla rozwijania swojej pasji. Oby nowy rok obfitował w wiele ciekawych „fantów” I żeby nie zabrakło Wam na nie miejsca ;) Tradycyjnie chcielibyśmy też życzyć spokojnych, rodzinnych świąt i udanej imprezy Sylwestrowej, bo przecież nie samym kolekcjonerstwem człowiek żyje :) Niech ten nowy rok, będzie jeszcze lepszy niż poprzedni!

Zespół serwisu MyViMu.com

Podziel się tym artykułem!