Święta po kolekcjonersku – WYNIKI

Uwaga, uwaga! Czas na ogłoszenie wyników naszego świątecznego konkursu!

Do kogo w tym roku przyjdzie MyViMowy Mikołaj? My Już wiemy! Usiądźcie zatem wygodnie i zobaczcie jak wyglądają prawdziwe Święta po kolekcjonersku :)

 

Miejsce I – Jurgen

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcie przesłane przez Jurgena, oniemieliśmy z zachwytu! Jednogłośnie ustaliliśmy, że to zgłoszenie bezapelacyjnie zasługuje na najwyższe miejsce na podium :) Zdjęcie było inspirowane kartkami świątecznymi z okresu obu wojen światowych oraz książką Williama Whartona “W Księżycową Jasną Noc”. Robi wrażenie!

Miejsce II – Pader

U kolekcjonerów Święta rozpoczynają się z dużym wyprzedzeniem. “Ale co z choinką?” – pewnie zapytacie. A co ma być? Kolekcjonerska choinka stoi i ma się dobrze :) Poniżej kilka słów od Padera:

U mnie choinka już stoi :) Szkoda wycinać z lasu, wystarczy kilkanaście menażek z kolekcji. To będą ,,Bombowe Święta”!

Miejsce III – Jurand

Być może Święta to dla Was czas na “odkurzenie” i rearanżację Waszych kolekcji? Weźcie przykład z Juranda, który osiągnął w tym temacie mistrzostwo :) Jurand do konkursu zgłosił zdjęcie z choinką wykonaną z monetek MyViMu i zwieńczoną przypinką MyViMu – a wszystko to w ramce muzealnej!

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w naszej zabawie. Trzymajcie się ciepło!

 

Zespół MyViMu