Świętowanie dodania 200 000 eksponatu dobiegło końca – dziękujemy!

Godziny mijały jedna za drugą, dni zmieniały się niepostrzeżenie, aż w końcu minął miesiąc. Czy wiecie co to oznacza? Nasz jubileuszowy konkurs oraz świętowanie z okazji dodania 200 000 eksponatu w serwisie dobiegły końca! 

Od momentu umieszczenia w serwisie 200 000 eksponatu już zdążyliście dodać ponad 4 tysiące nowych przedmiotów. Czyżbyście już nie mogli się doczekać kolejnego jubileuszu, tym razem z trójką z przodu? ;)

Chcemy Wam z całego serca podziękować za to, że jesteście z nami. Za to, że każdego dnia pozwalacie innym zajrzeć do Waszych muzeów – otwartych 24 godziny na dobę. Za to, że razem tworzymy społeczność, która dzięki silnej pasji, wielkiemu zaangażowaniu oraz posiadanej wiedzy już od kilku dobrych lat szerzy ideę kolekcjonerstwa i pokazuje wszystkim piękno tego cennego hobby.  Należą się Wam za to niemałe oklaski :)

Osobne podziękowania należą się również naszym sponsorom, bez których nie udałoby się nam nagrodzić w konkursie aż 34 osób i należycie świętować TAKIEGO wydarzenia!

Dziękujemy więc Michałowi Młotkowi zdziennikaodkrywcy.pl oraz sklepowi poszukiwacz.eu – za przemiły kontakt, zaufanie, chęć przyłączenia się do celebrowania naszego święta, wspaniałe nagrody oraz profesjonalne podejście.
Dziękujemy także Miesięcznikowi Odkrywca, który towarzyszy nam od zarania dziejów oraz Księgarni Odkrywcy, z którą w końcu posiadamy wspólne korzenie :)

Co więcej, gratulujemy wszystkim laureatom naszego konkursu. Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody sprawią Wam wiele radości :) To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę! Ponieważ znakomita większość waszych zgłoszeń stała na bardzo wysokim poziomie, postanowiliśmy, że pokażemy szerszej publice te, które przypadły nam do gustu najbardziej :) Oto one (w kolejności przypadkowej):

Na przypomnienie zasługuje również wyjątkowy 200 000 eksponat w MyViMu, którego właścicielem jest Hajer :)

Tym akcentem kończymy nasz jubileusz i… już czekamy na kolejne powody do świętowania! Liczymy, że również przy następnej okazji będziecie z nami!

 

Pozdrawiamy
Zespół MyViMu

Podziel się tym artykułem!