Więcej niż tysiąc słów. Nowe tutoriale MyViMu!

MyViMu już od 10 lat (tak! w tym roku mamy okrągłą rocznicę!) daje kolekcjonerom i zbieraczom możliwość prezentowania swoich kolekcji innym, uporządkowania ich, budowania katalogu, komunikacji z innymi pasjonatami, wymiany wiedzy, informacji, rad, ale też zdrowej rywalizacji. Eksponaty w MyViMu można szczegółowo opisać, zaprezentować na zdjęciach i nagraniach, do zdjęć dodać znaki wodne, aktywne obszary, do tego budować wystawy, generować karty katalogowe, zachowywać eksponaty w schowku…

Ufff! Dużo tego, prawda?

Na dziesiątą rocznicę przygotowaliśmy coś, co pomoże użytkownikom uporządkować wiedzę i w pełni poznać i wykorzystać funkcjonalności MyViMu – rozpoczynamy cykl video tutoriali, w których krok po kroku pokazujemy, jak korzystać z serwisu. Podejrzewamy, że tutoriale przydadzą się nie tylko nowym użytkownikom, ale i stali bywalcy odkryją dzięki nim parę ciekawostek ;)

Pierwsze filmiki znajdziecie już na naszym kanale na YouTube (nie zapomnijcie zasubskrybować już teraz!). Pojawiać będą się też w kategorii „Poradniki” na blogu.

Coś w MyViMu wciąż przysparza Wam problemów? Nie zawahajcie się dać nam znać, chętnie dodamy kolejną instrukcję!

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora