Wygraj wejściówki na Warszawską Giełdę Kolekcjonerską

Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, zapraszamy na Warszawską Giełdę Kolekcjonerską!

 

To wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda będzie znakomitą okazją do spotkania się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwość do znalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem.

MyViMu, które objęło giełdę swoim patronatem ma dla Was 5 wejściówek na to wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy do 12 kwietnia odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe i przesłać je do nas na pomocą formularza poniżej

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

One Reply to “Wygraj wejściówki na Warszawską Giełdę Kolekcjonerską”

  1. Rozmawiałam z organizatorem giełdy. Najmocniej przeprasza on za tę sytuację wynikłą z pewnego… bałaganu organizacyjnego :( Proszę też sprawdzić maila, spróbujemy jakoś zadośćuczynić tej nieprzyjemności :)
    Pozdrawiam serdecznie,
    Joanna Blicharska

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora