Zapraszamy na Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych!

Po raz kolejny mamy przyjemność być Patronem medialnym wyjątkowego wydarzenia,  jakim jest Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych.

Znów będzie okazja, aby poznać wielu wspaniałych pasjonatów kolekcjonerstwa, oraz hobbystów w najróżniejszym wielku (w końcu nie wiek, a pasja jest najważniejsza!).

Ciszy nas, że z roku na rok,  jest nas coraz więcej i że młodzi ludzie potrafią docenić wartości, jakie niesie z sobą kolekcjonerstwo.

A teraz parę słów od organizatorów, my również namawiamy do pokazania swoich kolekcji na Festiwalu.

„Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych”, jest cykliczną imprezą kolekcjonersko-hobbystyczną, która odbędzie się już VI raz.

Wystawa ma na celu promowanie kolekcjonerstwa i wszelkich pasji, jako sposobu na spędzanie czasu wolnego, a czasem i sposobu na życie.

Zaproszeni pasjonaci, często nigdy nie prezentowali swoich zbiorów i hobby, szerszemu gronu osób. Eksponowane kolekcje są różnorodne, dzięki czemu wystawa jest niezwykle barwna i interesująca.

Każdy kolekcjoner ma swoje stanowisko, na którym prezentuje swoje zbiory i opowiada o swojej pasji zainteresowanym. Pomagają nam wolontariusze, z Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

Wystawa odbywa się w niedzielę, aby mogło nas zobaczyć jak najwięcej osób, ma charakter niezarobkowy, a dzięki honorowemu patronatowi Muzeum Żup Krakowskich może odbywać się na terenie zabytkowego Zamku Żupnego w Wieliczce.

Każda kolejna edycja jest większa od poprzedniej i bardziej medialna. Poprzednio wystawę zobaczyło przeszło 2 tysiące osób.

Zapraszamy do udziału kolekcjonerów, pasjonatów, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu „Ludzi Pozytywnie Zakręconych” i zaprezentować swoje niezwykłe hobby.

Tegoroczna edycja odbędzie się 26 maja 2013 roku ( niedziela) na Zamku Żupnym w Wieliczce, w godzinach 9:30-15:30.

 

Zgłoszenia do 15 kwietnia 2013r. na adres hobby00@interia.pl lub telefonicznie 603766995

 

Zapraszamy serdecznie – dołączcie do nas !!!

Podziel się tym artykułem!