Zapraszamy na II Warszawską Giełdę Kolekcjonerską

Pocztówki, znaczki, monety, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich…
To wszystko będzie dostępne podczas II edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 14 października 2018 r. (niedziela) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20).


Warszawska Giełda Kolekcjonerska to wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda jest znakomitą okazją do spotkanie się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwość znalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem. Przyświeca nam hasło: Ludzie z pasją to ludzie szczęśliwi!

Warszawska Giełda Kolekcjonerska będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Radio dla Ciebie, Miesięcznik „Stolica”, Informator Stolicy, miesięcznik „Nasze Bielany”, My Virtual Museum oraz portal Kochamantyki.pl.

Zapraszamy również na: kolekcjonujemy.comfacebook.com/WarszawskaGieldaKolekcjonerska/

 

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora