Zapraszamy na Warszawską Giełdę Kolekcjonerską!

Pocztówki, znaczki, monety, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich… Wszystkie będą dostępne na Warszawskiej Giełdzie Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. (sobota) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20).

Warszawska Giełda Kolekcjonerska to wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda będzie znakomitą okazją do spotkania się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwość do znalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem.

Kolekcjonowanie może być fantastycznym hobby, zarówno dla młodych, jak i dla dorosłych. Niezależnie od wieku w każdym drzemie odrobina kolekcjonerskiej pasji. Jest to wyjątkowe hobby bez ograniczeń, zbierać potrafi każdy i każdy może zostać kolekcjonerem. Przyświeca nam hasło: Ludzie z pasją to ludzie szczęśliwi!

Warszawska Giełda Kolekcjonerska będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
Patroni medialni: MyViMu, Radio dla Ciebie, Miesięcznik „Stolica”, Miesięcznik „Nasze Bielany” oraz portal Kochamantyki.pl.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie kolekcjonujemy.com oraz na fanpage’u wydarzenia facebook.com/WarszawskaGieldaKolekcjonerska/

[mailerlite_form form_id=4]

 

Podziel się tym artykułem!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze nie są publikowane automatycznie! Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora