Wydarzenie: XXXII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości

Dodane przez: MyViMu (7 marca 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 25 listopada 2017

Zakończenie wydarzenia: 26 listopada 2017

Miejsce wydarzenia: Łódź, Mała Hala EXPO

Opis wydarzenia

Zapraszamy kolekcjonerów, hobbystów, zbieraczy oraz miłośników rzeczy dawnych i osobliwych.Zapraszamy wszystkich, bo każdy z nas ma swoje kolekcjonerskie pasje.Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów oraz początkujących. OGÓLNOPOLSKA GIEŁDA RZECZY DAWNYCH I OSOBLIWOŚCI W ŁODZI TO:- doskonała okazja do kupna, sprzedaży, zamiany lub obejrzenia ciekawych przedmiotów i kolekcji,- możliwość uzyskania fachowych ekspertyz i porad,- szansa poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach,- kilkuset wystawców – kolekcjonerzy, antykwariaty i domy aukcyjne, firmy renowacyjne, producenci akcesoriów i sprzętu dla kolekcjonerów,- kilka tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz z zagranicy,- wieloletnia tradycja – od 2004 roku,- niepowtarzalna atmosfera,- doskonałe położenie i wygodny dojazd – centrum Polski,- hala wystawowa o powierzchni ponad 2500m2,- duże parkingi, zaplecze gastronomiczne i noclegowe. CZAS TRWANIA GIEŁDYSobota w godz. 10.00-17.00Niedziela w godz. 10.00-15.30 CENNIKBILET NORMALNY 10,00 złBILET ULGOWY 6,00 zł

bilety uprawniają do jednorazowego wstępu na giełdęKARTA KOLEKCJONERA 25,00 zł

uprawnia do wielokrotnego wstępu na giełdę przez dwa dni ORGANIZATORMoto Weteran Bazar

Tel: 42 205 44 33 Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.