Wydarzenie: Targi Staroci pod Iglicą

Dodane przez: MyViMu (13 marca 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 25 listopada 2017

Zakończenie wydarzenia: 26 listopada 2017

Miejsce wydarzenia: Wrocław, Plac pod Halą Stulecia

Opis wydarzenia

Pod Halą Stulecia, na placu pod Iglicą, w wybrane weekendy odbywają się Targi Staroci. Zapisały się one już dobrze w zbiorze tradycji Wrocławia, ponieważ odbywają się już od wielu lat.Tereny w pobliżu Hali Stulecia wpisane są na listę UNESCO, stanowią więc dobre miejsce do zaprezentowania różnych niecodziennych i ciekawych przedmiotów, jakie się tu sprzedaje. Ci którzy bywają na tej giełdzie wiedzą, ze da się tu upolować meble, czy dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. Wizyta na giełdzie może być zaowocować też znalezieniem czegoś naprawdę oryginalnego na prezent dla wyjątkowej osoby.Targi oprócz kolekcjonerów, odwiedzają też artyści, którzy chętnie wynajmują tam stoiska, sprzedając na nich rękodzieło takie jak np. biżuteria czy domowe akcesoria.Zarządca: WP Hala Ludowa sp. z o.o. Targowisko nie znajduje się na terenie gminnym. Targi trwają w godz. od 8.00 do 16.00. ORGANIZATOR: PIOTR MUSZYŃSKI – tel. 733 618 174 lub 795 400 097


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.