Wydarzenie: Toy Collectors Fair

Dodane przez: MyViMu (16 maja 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 27 grudnia

Zakończenie wydarzenia: 27 grudnia

Miejsce wydarzenia: Birmingham, National Exhibition Center

Opis wydarzenia

Toy Collectors Fair w Birmingham to największy kiermasz zabawek w Wielkiej Brytanii. Odwiedzający mogą spodziewać się na wystawie stołów pełnych modeli diecast od takich firm jak: Corgi, Dinky, Spot On, Tekno, Lledo, EFE, Sunstar, Norev i Minichamps. Znajdą się tu też modele kolejowe w skali 0, 00 i N od firm Hornby, Bachmann, ACE, Bassett-Lowke, Lima, Trix, Tri-ang, Mainline, Jouef czy Fleischmann. W innych zakątkach kiermaszu będą stać stoły wypełnione lalkami, misiami, gadżetami z Jamesa Bonda, Star Wars, Dr. Who i wielu innych serii telewizyjnych oraz filmów, zestawami scalextric, zabawkami blaszanymi, LEGO, figurkami z serii POP!, Disneyanami, grami oraz wieloma innymi!



 



GODZINY OTWARCIA:

10:30 - 15:00



 



BILETY:

- dorośli £7

- seniorzy £6.50

- dzieci £2 (poniżej 5 lat wstęp darmowy)



- wczesne wejście od godz. 8:00 - £12



 



MIEJSCE WYDARZENIA:



NEC Birmingham

Hall 18, National Exhibition Centre,

Birmingham, B40 1NT



 



Więcej informacji znajduje się na stronie kiermaszu.


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.