Wydarzenie: II Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów w Sopocie

Dodane przez: AsiaB (6 lipca 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 21 października 2017

Zakończenie wydarzenia: 21 października 2017

Miejsce wydarzenia: Sopot, Sopoteka, ul. Kościuszki 14

Opis wydarzenia

W sobotę 21.10.2017. w godzinach 9:00-14:30 odbędzie się II Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów. Spotkamy się w Sopotece - Galerii Kultury Multimedialnej (ul. Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot - galeria znajduje się na II piętrze budynku dworca Sopot).  Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a udział w nim jest bezpłatny. Można dołączyć do wymiany biletowej w każdym momencie trwania zlotu.  Wydarzenie jest dedykowane wszystkim zainteresowanym zbieraniem biletów związanych z transportem zbiorowym. Będzie to idealna okazja nie tylko do wymiany i uzupełnienia swoich zbiorów, ale także do nawiązania kontaktów z innymi kolekcjonerami z Pomorza. Na wydarzenie zaproszone są oczywiście osoby także spoza województwa pomorskiego. Organizatorem jest Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu MiejskiegoWięcej informacji tutaj 


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.