Wydarzenie: Od pasji do pracy. O działaniach bazujących na kolekcjonowaniu.

Dodane przez: MyViMu (23 listopada 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 14 grudnia 2017

Zakończenie wydarzenia: 14 grudnia 2017

Miejsce wydarzenia: Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku

Opis wydarzenia

Stwierdzenie „Rób to, co lubisz wówczas nigdy nie będziesz w pracy” jest tak ograne, że większość zbywa je, uznając za mrzonkę... Czyżby?

My chcemy wam pokazać, że możliwe jest rozkręcenie własnej działalności, która będzie bazować na pasji! Zajmiemy się konkretnie pasją kolekcjonerską. Czy można na tym zbudować biznesplan?

Przekonacie się, że tak! Bo mamy na to dowody. Z przedstawicielami gdańskich firm i inicjatyw porozmawia Kora Tea Kowalska, która sama jest kolekcjonerką i badaczką. Jej naukowe podejście zostanie wystawione na próbę i konfrontację z prawdziwym życiem, bo do rozmowy z nią staną właściciel sklepu Inaczej niz w Raju - Tomasz Gut, założyciele Vintage For Ever - Karina Borejszo i Dominik Podbereski oraz pomysłodawca VHS HELL Krystian Kujda. Z jakimi problemami i trudnościami się spotykają, czy wg nich warto realizować marzenia? 

Jeżeli sami nosicie się z myślami nad własnym pomysłem na działalność. Macie pytania, wątpliwości? Przyjdźcie, będzie to idealny czas i miejsce, żeby je zadać i rozwiać. Chcemy inspirować i zachęcać do podejmowania działań.

Zapraszamy na koLEKCJE 14 grudnia o godzinie 18.00 w sieni Instytutu Kultury Miejskiej (ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku).
Wstęp wolny.

Strona wydarzenia tutaj

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.