Wydarzenie: Sztuka w Internecie, czy znikną muzea? Spotkanie dyskusyjne

Dodane przez: MyViMu (9 stycznia 2018)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 22 marca

Zakończenie wydarzenia: 22 marca

Miejsce wydarzenia: Służewski Dom Kultury, Warszawa

Opis wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie dyskusyjne zatytułowane „SZTUKA W INTERNECIE – CZY ZNIKNĄ MUZEA?” w ramach projektu „Kultura w sieci i w realu” w Służewskim Domu Kultury.

Czy udostępnianie treści online zagraża fizycznemu obcowaniu z kulturą i sztuką? Jakie są aktualne trendy i ciekawe przykłady otwierania zasobów. Dziedzictwo kulturowe w Internecie? Jak i co udostępniać? Czy to dobre rozwiązanie tylko dla treści „muzealnych”? Jak w sieci może radzić sobie współczesny twórca wizualny? Gośćmi będą Klaudia Grabowska (Koalicja Otwartej Edukacji + grupa badawcza Kierunek Zwiedzania ) i Kamil Śliwowski (Otwarte Zasoby).

Więcej informacji tutaj.

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.