Wydarzenie: Giełda Kolekcjonerska KFK Gdynia

Dodane przez: MyViMu (12 stycznia 2018)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 14 stycznia 2018

Zakończenie wydarzenia: 14 stycznia 2018

Miejsce wydarzenia: Gdynia

Opis wydarzenia

Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zachęcają do udziału w Giełdzie Kolekcjonerów, która odbędzie się 14 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-12.00 w siedzibie Kaszubskiego Forum Kultury w Gdyni przy al. Marszałka Piłsudskiego 18.

Osoby chcące wystawić swoje przedmioty powinny przyjechać co najmniej pół godziny wcześniej, aby je odpowiednio wyeksponować. Wskazane jest posiadanie na wystawiane rzeczy swojego składanego stolika. Sporo z eksponatów jest związanych z historią Gdyni, Kaszub i szerzej Pomorza. W pobliżu Kaszubskiego Forum Kultury znajduje się sporo bezpłatnych (w sobotę i niedzielę) miejsc parkingowych. Wystawianie i wstęp bez opłat.

Strona organizatora: http://kaszubskieforumkultury.pl/2018/01/09/gielda-kolekcjonerska-edycja-styczniowa/

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.