Wydarzenie: Jarmark Gryfitów w Słupsku

Dodane przez: AsiaB (6 lipca 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 12 sierpnia

Zakończenie wydarzenia: 12 sierpnia

Miejsce wydarzenia: Słupsk, Rynek Rybacki przez Spichlerzem Richtera

Opis wydarzenia

Jarmark Gryfitów  to organizowana od dziesięciu lat letnia impreza plenerowa, odbywająca się w każdą niedzielę wakacji na Rynku Rybackim w obrębie kompleksu zamkowego. Jarmark Gryfitów jest połączeniem tradycji historycznych jarmarków ze współczesną prezentacją kulturalną. To nie tylko stoiska kolekcjonerów, antykwariuszy, bukinistów, bursztynników, twórców ludowych i plastyków amatorów, ale także spotkania z artystami, występy kapel ludowych, zespołów muzycznych, widowiska historyczne, folklorystyczne, przedstawienia teatralne, turnieje drużyn rycerskich oraz promocja Muzeum i stowarzyszeń związanych z działalnością o charakterze kulturowym.
Organizatorem jest Muzeum Pomorza Środkowego w SłupskuProgram i regulamin Jarmarku na stronie muzeum: http://www.muzeum.slupsk.pl/index.php/aktualnosci/1018-jarmark-gryfitow-2018

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.