Wydarzenie: "Wesele Figaja" - Wielkopolanie i na ślubnym kobiercu

Dodane przez: wolnomariusz (27 grudnia)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 27 grudnia

Zakończenie wydarzenia: 14 lutego

Miejsce wydarzenia: Poznań, ul. Gwarna 13 A

Opis wydarzenia

 200 metrów od apteki - lekarstwo na pamięć!
Tego jeszcze nie było! Cudowny lek na pamięć, już dostępny! Darmowo w poznańskim Domu Książki. 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.                                                           
Poznań, ul. Gwarna 13 A. Mistrzowskie połączenie kultury i zdrowia. Ponad dziesięć metrów szerokości, frontem do Przechodnia. Świąteczny prezent dla Miasta? Za ogromną szybą wystawiono fotografie, stare fotografie ślubne - cudowny lek na pamięć. W taki sposób zapowiada swoją prezentację autor pomysłu. Wszystko dla promocji książki: "Wesele Figaja". Tytuł  pojawił się dzisiaj na platformie Polak Potrafi. Autor Mariusz Figaj jest poznaniakiem, zatem nic dziwnego, że bohaterowie stron to Wielkopolanie - na ślubnym kobiercu. Ponad 300 stron, 150 dawnych fotografii, wszystkie nawigowane słowem i bogatą narracją.

 

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.