Pchli Targ w Świnoujściu

Wydarzenie: Pchli Targ w Świnoujściu

Dodane przez: AsiaB (12 sierpnia 2019)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 14 grudnia

Zakończenie wydarzenia: 14 grudnia

Miejsce wydarzenia: Świnoujście

Opis wydarzenia

Pchli Targ to miejsce, gdzie mieszkańcy Świnoujścia i okolic mogą wymienić lub sprzedać używane rzeczy. Pierwszy odbył się na początku grudnia 2011 roku. Pomysł spodobał się mieszkańcom i gościom odwiedzającym Świnoujście. Początkowo odbywał się raz w miesiącu, lecz na prośbę zainteresowanych miasta zwiększył jego częstotliwość do dwóch razy w miesiącu.

Dla mieszkańców pchle targi stanowią możliwość sprzedania przedmiotów, które zalegają na strychach, piwnicach i gdzieś głęboko w szafach. Z kolei kupujący często mogą znaleźć tutaj coś potrzebnego do domu lub przedmioty z duszą

Uwaga. Opłata za stoisko do 7 metrów kwadratowych oraz tzw. sprzedaż z ręki w okresie od 1 kwietnia do 30 września wynosi 3 zł. Gdy powierzchnia przekracza 7 metrów kwadratowych – 3 zł. plus 0,50 zł za każdy kolejny rozpoczęty metr. W okresie od 1 października do 31 marca opłaty analogicznie: 1,50 zł. oraz 1,50 zł. plus 0,50 zł. za każdy kolejny rozpoczęty metr.

Szczegółowy regulamin na stronie: https://www.eswinoujscie.pl/2019/02/05/swinoujscie-pchle-targi-w-2019-roku-pierwszy-w-marcu/
 

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.