Ogólnopolska Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego

Wydarzenie: Ogólnopolska Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego

Dodane przez: MyViMu (19 grudnia 2016)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 8 grudnia 2019

Zakończenie wydarzenia: 8 grudnia 2019

Miejsce wydarzenia: Warszawa, NEO Garage

Opis wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną Giełdę, która odbędzie się dnia 08 grudnia 2019 w budynku NEO Garage przy ul. Gierdziejewskiego 1 w WarszawieOgólnopolska Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego organizowana jest od kilku lat w Warszawie. Odbywa się ona w drugą niedzielę każdego kwartału w godzinach od 9:00 do 15.00 i ma charakter kolekcjonersko-hobbystyczny. Uczestnicy wystawiają tu swoje modele i spotykają się ze znajomymi.Na giełdzie można kupić bądź sprzedać modele i inne przedmioty dotyczące szeroko pojętego modelarstwa. Giełda jest dostępna dla wszystkich chętnych, a wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny."Jeżeli interesujesz się motoryzacją w miniaturze, chcesz powiększyć swoją kolekcję, kupić, sprzedać lub wymienić modele, spotkać starych znajomych lub poznać nowych to nie może Cię zabraknąć!”

Więcej informacji o Giełdzie, jak również o całym ruchu modelarskim można znaleźć na stronach:  https://www.gieldamodeli.pl/ oraz https://www.facebook.com/gieldamodeli/.

 

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.