Wydarzenie: Giełda staroci pod Iglicą przy Hali Stulecia

Dodane przez: AsiaB (12 sierpnia 2019)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 6 dni temu o 08:00

Zakończenie wydarzenia: 5 dni temu o 16:00

Miejsce wydarzenia: Wrocław

Opis wydarzenia

Giełda Staroci pod Iglicą to jedna z najstarszych imprez tego typu, która cyklicznie odbywa się przy Hali Stulecia.  Jeśli szukacie starych mebli, obrazów, porcelany, szkła, biżuterii, czy znaczków pocztowych to koniecznie odwiedźcie plac pod Iglicą. 

Odbywająca się od wielu lat już dobrze wpisała się  na stałe w zbiór tradycji Wrocławia. Giełda Staroci ma całą rzeszę wiernych odwiedzających. Ci, którzy tu bywają wiedzą, ze da się tu upolować meble, czy dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. Wizyta na giełdzie może zaowocować też znalezieniem czegoś naprawdę oryginalnego na prezent dla wyjątkowej osoby. Targi oprócz kolekcjonerów, odwiedzają też artyści, którzy chętnie wynajmują tam stoiska sprzedając na nich rękodzieło takie, jak np. biżuteria czy domowe akcesoria.

Wybierając się na Giełdę można przy okazji przespacerować się po Pergoli lub odwiedzić Ogród Japoński.

Targi trwają w godz. od 8:00 do 16:00.
Wstęp wolny.

Organizator:
Piotr Muszyński  tel. 733 618 174

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.