Wydarzenie: Falenicka Giełda Staroci

Dodane przez: AsiaB (16 lutego 2022)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 13 listopada, 08:00

Zakończenie wydarzenia: 13 listopada, 15:00

Miejsce wydarzenia: Warszawa Falenica

Opis wydarzenia

Prawdziwa giełda staroci, jakich mało zostało. Tylko antyki / bibeloty / starocie, bez wszechogarniającego zalewu chińskich produktów dzisiejszych targowisk. Do tego rękodzielnicy i artyści... Wszystko to na utwardzonym i zadaszonym terenie, z pełnym węzłem samitarnym i parkingiem.  Na terenie duży wybór punktów gastronomicznychA dodatkowo wydarzenia i eventy. Falenicka Giełda Staroci, to miejsce gdzie miło spędzisz czas z rodziną, coś zjesz, skorzystasz z atrakcji, a jednocześnie nabędziesz autentyczne, oryginalne, niepowtarzalne starocie, sztukę i to, co inni zrobili własnymi rękami.

70 zadaszonych stanowisk handlowychStrefa wydarzeńCzęść gastronomicznaA wszystko to na Szczytny Cel... Całość dochodu przeznaczamy na działania statutowe Fundacji Wawer, organizatora giełdy.

Giełdy odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca w godzinach od 8.00 do 15.00

Więcej informacji na stronach organizatora:
https://www.falenicastarocie.pl/
https://www.facebook.com/Falenicka-Gie%C5%82da-Staroci-103489478761839/

 

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.