Wydarzenie: Moto Weteran Bazar

Dodane przez: AsiaB (16 marca 2021)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 25 czerwca, 09:00

Zakończenie wydarzenia: 26 czerwca, 14:00

Miejsce wydarzenia: Stadion "Start", Łódź

Opis wydarzenia

Moto Weteran Bazar to największa w Polsce impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów. Łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji i fachowych porad. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne. Moto Weteran Bazar organizowany jest w Łodzi od 1992 roku. Giełda odbywa się cztery razy w roku: na początku stycznia, maja, lipca i wrzesnia. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy. 

CENNIK: Bilet jednodniowy - 15,00 zł
Bilet dwudniowy - 20,00 zł
CZAS TRWANIA: Sobota w godzinach 9.00 - 18.00
Niedziela w godzinach 8.00 - 14.00
INNE: Na terenie giełdy zapewnione jest pełne zaplecze gastronomiczne, sanitarne oraz pomoc medyczna.UWAGA! Do wielokrotnego wstępu na teren giełdy upoważnia zaklejona na nadgarstku opaska identyfikacyjna.  
Więcej informacji znajdziecie tutaj. Zobaczcie plan terenu giełdy.

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.