Wydarzenie: Świdnicka Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości

Dodane przez: AsiaB (8 września 2021)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 6 sierpnia, 08:00

Zakończenie wydarzenia: 6 sierpnia, 13:00

Miejsce wydarzenia: Świdnica

Opis wydarzenia

Świdnicka Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości, odbywająca się w każda pierwszą niedzielę miesiąca na świdnickim Rynku, jest jedną z najstarszych w Polsce, prawdopodobnie największą na Dolnym Śląsku i jedną z największych w kraju. Już od niemal pół wieku przyciąga i cieszy miłośników staroci oraz poszukiwaczy osobliwych przedmiotów, których nie da się już kupić nigdzie indziej. Zwykle jest to też na tyle osobliwe wydarzenie, że cieszy się wyjątkowym powodzeniem rzeszy zwiedzających...

Giełda organizowana jest przez stowarzyszenie Labiryntarium. Więcej szczegółów oraz relacje z poprzednich edycji giełdy na stronie organizatora.

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.