Wojskowe
31 Batalion Radiotechniczny Wrocław
6 Brygada Desantowo-Szturmowa ; Nr:381
Odznaka 49 Pułku śmiglowców Bojowych ; Nr:113
Odznaka 2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego JW4043
Order Wojny Ojczyżnianej z Legitymacją nadaniową
6 Toruńska Brygada Artylerii ; Nr:150
Rezerwa 90-92 : 6 Pułk Zmechanizowany z Wałcza
66 Dywizjon Lotniczy - Nowy Glinik
4 Batalion Remontowy - wersja brązowiona
Departament Prawny - Warszawa -Jubileuszowa Nr:019
Krzyż Grunwaldu II klasy - srebro
Wzorowy Silnikowy - z 1951r.
10 Ostródzki Batalion Zabezpieczenia Nr: 089
Legitymacja +odznaka CKRL WLOP
Wzorowy Żołnierz Specjalista - Kierowca z 1951r.
Krzyż Walecznych - lata 1920-1939 ;Różycki
Pamiątkowa odznaka Służby Ruchu Lotniczego
Krzyż Walecznych - Moskwa 1943 - L 1.
Odznaka Rezerwy ORP ,, Warszawa''
WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ KRAJU
Virtuti Militari - kolejny V klasy w zbiorach
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ wersja złocona
Klasowy Specjalista Wojskowy - wzór 2
Dywizjon Zabezpieczenia Hydrograficznego - Gdynia
Dowództwo Narodowego Elementu Wsparcia; Nr:052
3 DYWIZJA STRZELCÓW KARPACKICH - alpacca
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 1
6 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego; Piła
Odznaka z 1951r. WZOROWY RKAEMISTA numerowana
Medal Zasłużonym Na Polu Chwały - 1944
12 Brygada Zmechanizowana Szczecin ; Nr:80
Chwała Obrońcom Ojczyzny - Takie fajne sreberko
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny;Zakopane
Klub Oficerów Rezerwy - Riazańczycy
Złoty Medal za Długoletnią Służbę
Mayowisko 2 - 2015- Odznaka numerowana
7 Pułk Lotnictwa Bombowo-Rozpoznawczego - wersja
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za XV lat
Odznaka Rezerwy ORP ,,Krogulec"" 1979-1981
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za V lat
Jacht Klub wersjea złota + miniaturka
Orkiestra garnizonowa - Siedlce
Nasza rozpoznawcza odznaka ,,Pułkowa''
Legitymacja - Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny 1983
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
Legitymacja i Odznaka Kościuszkowska 1WDP z 1956
Legitymacja - Za Odrę Nysę I Bałtyk
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDZ - kontra
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
13 Elbląski Pułk Artyleri Przeciwlotniczej Elbląg
78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno
Rajd Szczecin Siekierki 1963r
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
1 Batalion Remontowo-Budowlany ; Nr: 65
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
2 Korpus Zmechanizowany proporczyk na beret
Pamiątkowa odznaka WKU - Tychy
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Nr:021
6 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ
15 Batalion Medyczny ; Nr:26
91 Batalion Logistyczny - Komprachcice
10 Brygada Logistyczna Opole - żołnierska
17 Pułk Zmechanizowany - Międzrzecz : Nr:216Z
16 DYWIZJON ARTYLERII SAMOBIEŻNEJ : Nr:062
4 Brodnicki Pułk Chemiczny - Brodnica
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:088
Odznaka na beret 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
16 Pułk Zmechanizowany - Słupsk ; Nr:102
POLBATT /polski batalion operacyjny/ w Syrii
86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów
15 jahre Deutsche Demokratische Republik
16 Pułk Artylerii - Braniewo - wersja
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych; Warszawa
Odznaka 2 Bazy Lotniczej z Bydgoszczy : Nr:413
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
Wyższa Szkola Oficerska Wojsk Zmech. :Nr8
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
6 Warszawski Pułk Zmechanizowany
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 706311
Krzyż Walecznych - 1946-1950: L6.
Dyplom ''Zołnierzowi Demokracji ''
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
Krzyż Walecznych - Knedler nr:37241 - II RP - 4.