Odznaki rozpoznawcze
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
Zołnierzowi WP- Za Ofiarną Pracę w Górnictwie Węgl
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049
Mechanik Kierowca Czołgu I Klasa - Kopia
Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Legitymacja i odznaka Mechanik Lotniczy
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej - Gdańsk
Odznaka pamiątkowa 27 Pułku Piechoty z Częstochowy
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ Brodnica
15 Batalion Zaopatrzenia _ Olsztyn
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
Odznaka Pamiątkowa Sybir 1940 - 1953
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
2 Brygada Łączności - Wałcz
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy - wersja
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
19 Lotnicza Eskadra Holownicza : Nr:214
Odznaka Skoczka Spadochronowego - wykonanie grawer
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
8 Baza Lotnicza - Kraków : Nr:03
77 Pułku Piechoty - wersja oficerska - Kopia
8 Baza Lotnictwa Transportowego - Kraków; Nr:139
40 Pułk Piechoty - Dzieci Lwowskich
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:002
Nadanie Odznaki OSBP z marca 1949 r.
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - miniaturka
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
Odznaka Pamiątkowa1 Warszawskiej Brygady Pancernej
Odznaka Honorowa 10 Batalionu - 6BDSz
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
1 Siedlecki Batalion Rozpoznawczy
Służba Weterynaryjna WP - : Nr:17
Oficerska Szkola Piechoty Nr 3
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Legitymacja i Odznaka 1WDZ z 1975 r.
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:100
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich; Nr:068
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Orkiestra Wojskowa 21 Brygady Strzelców Podhalańsk
Dyplom - Medalu Zwycięstwa i Wolności
Legitymacja i Odznaka Grunwaldzka 22 lipiec 1973r.
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
Złoty Krzyż Zaslugi - RP po 1990r.
Odznaka Kurs Oficerski Szkoły Jazdy w Przemyślu
1 Kołobrzeski Batalion Zmechanizowany - Lublin
Centrum Szkolenia Czołgowo-Samochodowego:Nr128
18 Batalion Powietrzno-Desantowy 6 BDSz : Nr:198
3 Mazurski Batalion Rozpoznawczy - Giżycko :Nr:142
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - Honorowa
Zlot Orląt - Dęblin 1992r. Ag.925
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów ; Nr:135
Wojskowa Akademia Techniczna - 1990
1 Sieradzka Brygada Radioliniowo-Kablowa; Nr:371
35 Batalion Obrony Wybrzeża - komercja
5 Batalion Rozpoznawczy - Opole
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
Techniczna Szkoła Wojsk Lotniczych 1944-1995
12 Pułk Radioliniowo-Kablowy Ziemi Świeckiej
18 Pułk Rakiet - Bolesławiec
3 Brygada Radiotechniczna - Wrocław :Nr:100
5 Brygada Pancerna ,,Skorpion'': Nr:218
Zespół Zarządzania Wsparciem Teleinformatycznym
25 Lat13 Pułku Lotnictwa Transportowego: Nr:17
12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana
Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego SZ
2 Brygada Łączności - Wałcz : Nr:323
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
Legitymacja nadanie odznaki nr:113 WŁD MW
8 Pułk Zabezpieczenia;Poznań 30 lat; Nr:0019
Odznaka 12 Szczecińskiej Dywizji Zmech :Nr:1242
Odznaka 12 Szczecińskiej Dywizji Zmech :Nr:1197
Piaggio P-180 Avanti - SP-MXH
NJW 1 Warszawska Brygada Zmotoryzowana - Nr:0332
WSO Wojsk Obrony Przeciwlotniczej :Nr136
Odznaka Rezerwa Jesień 1984-86
Krzyż Walecznych : około 1960 r. :L 13.
59 Pułk Zmechanizowany - Opole
22 Karpacka Brygada Obrony Terytorialnej
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDP - wersja
34 Brygada Kawalerii Pancernej - Żagań
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz ; Nr:179
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K34
Zdjęcie grupowe - Bydgoszcz 1957.
61 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy ; Nr:021
5 Batalion Ratownictwa Inżynieryjnego : Nr:H020
Pamiątkowa Odznaka 33 Pułk Zmechanizowany
8 Batalion Zaopatrzenia - Koszalin : Nr:33
Wzorowy Marynarz - wzorka 1953r.
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
Wzorowy Strzelec Pokładowy - RRR - wzorka 1953r.
Wzorowy Mechanik - wzorka 1953r.
Wzorowy Czołgista -1953r.
Wzorowy Pontonier - wzorka 1953r.
45 Batalion Medyczny - Stargard : Nr:211
Wzorowy Artylerzysta - wersja kolorystyczna -RR
Wzorowy Kierowca - odznaka z 1958r.
Plakietka J.W.3330- 113 Pułk Artylerii Haubic
32 Pułk Zmechanizowany Kołobrzeg; Nr:180
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów ; Nr:325
Pamiątkowa odznaka Oficerskiej Szkoły Piechoty
1 Rejonowa Baza Materiałowa - : Nr:W55
5 Kresowy Batalion Saperów ; Nr:82
Wzorowy Piekarz - odznaka z 1958r.
Wzorowy Żołnierz - numerowana Nr:06698
5 Pułk Ułanów Zasławskich ; numerowana
Legitymacja 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej
2 Pułk Radioelektroniczny - Przasnysz
Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojsk : Nr:7
Skoczek Spadochronowy Wojsk Powietrzno Desantowych
13 Pułk Lotnictwa Transportowego -35 lecie; Kraków
16 Tczewski Batalion Saperów; wersja kolorystyczna
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy ;Nr:W17
9 Rejonowa Baza Materiałowa Warszawa
5 Brygada Saperów - Szczecin: nr:197
14 Strzegomski Pułk Radioliniowo-Kablowy; Strzegom
1 Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych :Nr:045
15 Wojskowy Oddział Gospodarczy ; Nr:028
3 Zamojska Brygada OT Zamość
14 Brygada OT Ziemi Przemyskiej
Centrum Szkolenia Uzbrojenia i Elektroniki
1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo; Nr:164
18 Białostocka Brygada Zmechanizowana; Nr:123
1 Brzeska Brygada Saperów - 50 cio lecie
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:086