Odznaki rozpoznawcze
23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO; Nr:K38
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
Zołnierzowi WP- Za Ofiarną Pracę w Górnictwie Węgl
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049
Mechanik Kierowca Czołgu I Klasa - Kopia
Pułk Ochrony Warszawa - odznaka brązowa
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Legitymacja i odznaka Mechanik Lotniczy
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
10 Sudecka Dywizja Zmechanizowana
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej - Gdańsk
Odznaka pamiątkowa 27 Pułku Piechoty z Częstochowy
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ Brodnica
15 Batalion Zaopatrzenia _ Olsztyn
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
Odznaka Pamiątkowa Sybir 1940 - 1953
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
2 Brygada Łączności - Wałcz
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
3 Zamojska Brygada OT - Zamość
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy - wersja
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
19 Lotnicza Eskadra Holownicza : Nr:214
Odznaka Skoczka Spadochronowego - wykonanie grawer
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
8 Baza Lotnicza - Kraków : Nr:03
77 Pułku Piechoty - wersja oficerska - Kopia
8 Baza Lotnictwa Transportowego - Kraków; Nr:139
40 Pułk Piechoty - Dzieci Lwowskich
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:002
Nadanie Odznaki OSBP z marca 1949 r.
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
8 Lęborski Batalion Rozpoznawczy - LĘBORK
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - miniaturka
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
Odznaka Pamiątkowa1 Warszawskiej Brygady Pancernej
Odznaka Honorowa 10 Batalionu - 6BDSz
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
1 Siedlecki Batalion Rozpoznawczy
Służba Weterynaryjna WP - : Nr:17
Oficerska Szkola Piechoty Nr 3
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Wzorowy Podchorąży Rezerwy ; 1982 r.
Legitymacja i Odznaka 1WDZ z 1975 r.
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:100
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich; Nr:068
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Orkiestra Wojskowa 21 Brygady Strzelców Podhalańsk
Dyplom - Medalu Zwycięstwa i Wolności
Legitymacja i Odznaka Grunwaldzka 22 lipiec 1973r.
Miniaturki 13 Pułku Artylerii - Kostrzyn
Wzorowy Marynarz - odznaka numerowana Nr:00016
Złoty Krzyż Zaslugi - RP po 1990r.
Odznaka Kurs Oficerski Szkoły Jazdy w Przemyślu