Odznaki rozpoznawcze
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - ciekawa
Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
Odznaki Grunwaldzkie - powiększająca się kolekcja
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950
Wzorowy Marynarz I Klasy wzór z 1958 r. - zbój
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
8 Batalion Remontowy - Kołobrzeg ; Nr:181
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 II wersja
1 Sieradzka Brygada Radioliniowokablowa Sieradz
10 warszawski Pułk Samochodowy
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia JW1492; NR;208
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
12 Batalion Zaopatrzenia Szczecin; Nr:185
WOP - Wzorowy Żołnierz 1950 - złota
15 Batalion Ułanów Poznańskich : Ag925 : Nr:000
13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków
Pamiątkowa odznaka WPL Powidz
2 Szpital Operacji Pokojowych - Wrocław
1 Batalion Remontowo-Budowlany ; Nr:204
2 Mazowiecka Brygada Saperów -- Kazuń Nowy
21 Batalion Dowodzenia - Żołnierska
16 Batalion Powietrzno-Desantowy; Nr:44
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych - Giżycko
Centralny Węzeł Łączności MON -; Nr:025
Akademia Sztabu Generalnego Wydział WL i OPK
33 Składnica Amunicji w Bezwoli
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
55 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0207
Mechanik-Kierowca Czołgu i Dział Pancernych 1956
13 Batalion Radioliniowo-Kablowy, Skierniewice
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 719986
14 Batalion Saperów - Kostrzyn ; Nr:139
XXX lat J.W. 2697 _ Brzeg
Legitymacja nadanie +odznaka OG czerwiec 1946 r.
Mechanik-Kierowca Czołgu i Dział Pancernych 1956
Wzorowy Łącznościowiec z 1953r - NUMEROWANY
3 Pułk Przeciwlotniczy - Szczecin ; Nr:199
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
Mechanik-Kierowca Czołgu i Dział Pancernych 1956
Świadectwo Ukończenia Kursów Samochodowych 1949
Wojskowy Instytut Medyczny :Nr178
WZOROWY ŻOŁNIERZ miniaturka z 1961r
5 Lubuski Pułk Artylerii - Sulechów - ; Nr:330
Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia
31 Batalion Radiotechniczny - Wrocław ; Nr:135
Nadanie ''Generalskie'' wraz z legitymacją
ORP Hydrograf - pierwsze wykonanie
20 Pułk Artylerii Przeciwpancernej ; Nr:327
37 Pułk Śmigłowców Transportowych
3 Eskadra 13 Pułku Lotnictwa Transportowego
Legitymacja nadanie +odznaka OG czerwiec 1946 r.
30 Lecie Korpusu Kadetów - 1975
WZOROWY ŻOŁNIERZ wzór z 1961r
100 Batalion Łączności - Nr:443
Odznaka POS - Państwowa Odznaka Sportowa
Legitymacja Krakowskiego Węzeła Łączności
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
Odznaka Wzorowy Żołnierz wzór z 1968 r.
3 Pułk Lotnictwa Szturmowego - Bydgoszcz
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych - Zegrze
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo
Podoficerska Szkoła Zawodowa im Nalazków w Elblągu
Legitymacja 25 Pułku Zmechanizowanego
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
Odznaka Wzorowy Żołnierz wzór z 1973r.
Legitymacja i odznaka 5 kresowy Batalion Saperów
4 Gdańska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Łączności
Legitymacja Medalu Pamiątkowego
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno : 1 wersja
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
Wojskowa Akademia Medyczna 1958
3 Ośrodek Kierowania Ruchem Lotniczym _ Kopia ???
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
Legitymacja ZŁOTEGO PIERŚCIENIA KOW
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
11 REJON WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO Nr:017
12 Dywizja Zmechanizowana ; Nr:398