Odznaki rozpoznawcze
1 WARSZAWSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
Legitymacja 18 Bielski Batalion Szturmowy ; druk
Legitymacja do odznaki J.W. 4495 Kraków ; druk
6 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ
Legitymacja 6Brygady Desantowo-Szturmowej ; druk
Wspinaczka Skałkowa 6BDSz - Odznaki nieoficjalne
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
Barwy w 15 Wielkopolskiej Brygadzie Kawalerii Panc
45 Dywizjon Pomocniczy Jednostek Pływających
28 BATALION RADIOTECHNICZNY
22.Karpacki Batalion Piechoty Górskiej
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
14 dywizjon artylerii samobieżnej w Jarosławiu
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
6 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ
2 Stargardzki Batalion Saperów
1 WARSZAWSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej - Orzysz
Orkiestra Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej
PRZODOWNIK PRACY SOCJALISTYCZNEJ
12 Małopolski Pułk Komunikacyjny Ziemi Niżańskiej
78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno
91 Batalion Logistyczny - Komprachcice
13 Pułk Lotnictwa Transportowego; Kraków
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
Legitymacja nadanie +odznaka OG czerwiec 1946 r.
Legitymacja nadanie +odznaka OG czerwiec 1946 r.
Legitymacja Krakowskiego Węzeła Łączności
5 Pomorska Brygada Artylerii Armat - Głogów
Podoficerska Szkoła Zawodowa im Nalazków w Elblągu
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
Legitymacja Medalu Pamiątkowego
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
Wojskowy Instytutu Techniki Uzbrojenia - Zielonka
Podoficerska Szkoła Zawodowa CSŁ i I - Zegrze
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
11 Brandenburski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno
1 Batalion Strzelców Podhalańskich - Rzeszów
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
Medal Polska Swemu Obrońcy 1918-1921
METALOWA OZNAKA NA BERET ONZ
45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna - Modlin
6 Pułk Zabezpieczenia - Wrocław
5 Brygada Saperów - Szczecin
Korpus Powietrzno Zmechanizowany
9 Pułk Zmechanizowany - Stargard
Odznaki Grunwaldzkie - z bliska
Legitymacja nadania odznaki 111 Szpitala
12 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ
1 Brzeska Brygada Saperów
2 Batalion Zaopatrzenia - Czarne
16 Pomorsko-Warmińska Brygada Zmechanizowana
2 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
21 Dywizjon Artylerii Mieszanej - Rzeszów