Odznaki rozpoznawcze
Obóz szkoleniowy - lata 30-te.
Nadania Odznaki Grunwaldzkiej z jednego okresu
NJW - Pamiątkowa odznaka Nr:0104
45 Lotniczy Pułk Szkolno-Bojowy; Babimost
6 Toruńska Brygada Artylerii - Toruń
IX i X Zmiana PKW w Libanie
16 Pułk Zmechanizowany Słupsk
Korpus Powietrzno-Zmechanizowany Kraków
Jacht Klub Marynarki Wojennej - wersja srebrna
9 Pułk Zmechanizowany Stargard
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w4 - Nr:1211071
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:126
21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej - Rzeszów
11 Batalion Medyczny - Żary
44 Baza Lotnicza MW - Siemirowice
Dwa nadania dla jednej osoby
Wydział Cybernetyki WAT - Warszawa
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
Strzelec Radiotelegrafista - złota
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej Łódz
Odznaka Grunwaldzka - piękny stan
Skoczek Spadochronowy 1954
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
Pułk Ochrony Warszawa : Nr:A101
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
Szpital Marynarki Wojennej - Gdańsk : Nr:32
Odznaka Wzorowy Dowódca wzór 2; z 1973 - 30mm
Wzorowy Dowódzca 1973r. Złota; wzór 35mm
Wzorowy Szef Pododziału wzór z 1982r. brąz
Wzorowy Dowódzca 1973r : Srebrna ; wzór 35mm
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
54 Warsztat Lotniczy w Radomiu
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Bydgoszcz
56 Pułk Śmigłowców Bojowych - 30 lecie; Inowrocław
Wielonarodowy Korpus ,,Północ-Wschód'' - Szczecin
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
Wzorowy Dowódzca 1973r ; Brąz ; wzór 35mm
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego Wa-wa
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Nr:015
41 Ośrodek Szkolenia Kierowców
13 Kostrzyński Pułk Artylerii - klejnot odznaki
25 Batalion Łączności _ Skierniewice
Gdyńska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojenne
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej 2004r. - :Nr7
Legitymacja i OG 1 lipiec 1946
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:032
6 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
34 Brygada Kawalerii Pancernej
11 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 50 lecie; Wrocław
Węzeł Łączności KOW - Kraków ; Nr:W68
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:042
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej – 6BDSz
Centrum Szkolenia Radioelektronicznego
Wzorowy Dowódca - Numerowany
7 Pomorska Brygada Zmechanizowana
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
Legitymacja i OG lipiec 1946 - spotkanie po latach
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:017
Centrum Szkolenia Obrony Przeciwlotniczej
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
8 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.245
11 Brandenburski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
Instruktor Spadochronowy 1979
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja złota
Order Orła Białego - kopia grawerska
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Wędrzyn ; NR:043
5 Kresowy Batalion Dowodzenia ; Nr:90
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
Legitymacja i Odznaka Grunwaldzka 28.08 1946r.
Centrum Szkolenia Specjalistów MW
3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja brązowa
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.385
Centrum Szkolenia Specjalistów MW - wersja
Warszawski Okręg Wojskowy
45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna - Modlin
Ag925 56 Pułk Śmigłowców Bojowych : Inowrocław
Podyplomowe Studia STiL WAT