Odznaki rozpoznawcze
2 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego - srebrna
2 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego - złota
2 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego Piła
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych do 2008r.
2 Dywizjon Okrętów Rakietowych po zmianie numeru
2 Dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych
2 Eskadra 13 Pułku Lotnictwa Transportowego
2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego 1 plm Mińsk Maz
2 Eskadra Lotnicza z 7PLS MW.
2 Inowrocławski Pułk Komunikacyjny ; Nr:152
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
2 Korpus Zmechanizowany - Kraków
2 Korpus Zmechanizowany ; Nr:75 ??
2 Korpus Zmechanizowany proporczyk na beret
2 Mazowiecka Brygada Saperów - : Nr:181
2 Mazowiecka Brygada Saperów -- Kazuń Nowy
2 Mińsko-Mazowiecka Brygada OT; Nr:2
2 Ośrodek Radioelektroniczny - Nr:0317
2 Ośrodek Szkolenia Kierowców
2 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
2 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno : 1 wersja
2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno
2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
2 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej Rogowo
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego
2 PUŁK LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - 45 lecie; Goleniów
2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Goleniów
2 Pułk Piechoty Legionów AK
2 Pułk Radioelektroniczny - Przasnysz
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - dwie wersje
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - Nr: 73
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
2 Pułku Zmechanizowanego Skierniewice/Giżycko
2 Stargardzki Batalion Saperów
2 STARGARDZKI BATALION SAPERÓW
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:130
2 Stargardzki Batalion Saperów - : Nr:68
2 Szkolny Pułk Samochodowy - Chełm
2 Szpital Operacji Pokojowych - Wrocław
2. Stargardzki batalion saperów
20 Bartoszycka BZ - Bartoszyce
20 Pułk Artylerii Preciwpancernej Żary ; Nr:233
20 Pułk Artylerii Przeciwpancernej ; Nr:327
20 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
2004 Sopot i POWERSTATION
21 Batalion Dowodzenia - Żołnierska
21 Batalion Dowodzenia Rzeszów - Nr:21 -- ??
21 Batalion Radiotechniczny JW5021
21 Batalion Radiotechniczny Władysławowo JW 5021
21 Baza Lotnicza - Świdwin
21 Brygada Strzelców Podhalańskich
21 Brygada Strzelców Podhalańskich
21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH - RZESZÓW
21 Brygada Strzelców Podhalańskich -starsza wersja
21 Dywizjon Artylerii Mieszanej - Rzeszów
21 Dywizjon Artylerii Mieszanej - Rzeszów: Nr:30
21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej - Rzeszów
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy - lakierowana
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
22 Baza Lotnicza, Malbork
22 Karpacka Brygada Obrony Terytorialnej
22 Karpacka Brygada Piechoty Górskiej
22 Karpacka Brygada Piechoty Górskiej
22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz
22 Polowa Techniczna Baza Przeciwlotnicza;Nr:128
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny - Komorowo
22.Karpacki Batalion Piechoty Górskiej
23 Batalion Radiotechniczny JW4961 - Nr:108
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
23 Brygada OT Gliwice - wersja żołnierska - Nr:075
23 Lotnicza Eskadra Szkolna - Dęblin
23 Śląska Brygada Artylerii - Zgorzelec
23 Śląska Brygada Artylerii Armat
23 Śląska Brygada Artylerii Armat - Zgorzelec
23 Śląska Brygada Artylerii Armat Zgorzelec