Odznaki rozpoznawcze, strona 7 - kolekcje i zbiory w tej kategorii w MyViMu.com

Odznaki rozpoznawcze

49 Baza Lotnicza Pruszcz Gd. Batalion Dowodzenia

Przełajowe Mistrzowstwa Polski 1958r.

124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin

8 baza Lotnicza Kraków - wzór 2

Szwecja Złota Odznaka Strzelecka

Szwecja Odznaka strzelecka II stopnia

5 Pułk Zmechanizowany Szczecin

1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej

Kopia Wzorowego Strzelca z 1951r.

41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin

Wzorowy Strzelec Wyborowy z 1953r.

Zakład Spadochroniarstwa WSO - Wrocław

Szwecja Wzorowy Sportowiec II stopnia

J.W.2220 - legitymacja i historia jednostki

5 Pułk Zmechanizowany wersja odznaki

Dyżurna Służba Operacyjna SZ RP

Ośrodek Szkolenia Spadochronowego - Oleśnica

Instytut Logistyki WAT Warszawa

WOSS - Oleśnica

Legitymacja 1 batalionu Strzelców Podhalańskich

1 Dywizjon Okrętów Rakietowych - Gdynia

1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej

Wojskowy Instytutu Techniki Uzbrojenia - Zielonka

2 Pułk Piechoty Legionów AK

Podoficerska Szkoła Zawodowa CSŁ i I - Zegrze

6 Brygada Powietrzno-Desantowa; Kraków ; Nr:733

Absolwent Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych

9 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Zegrze Pomorskie

Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych

Absolwent Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych

Absolwent Szkoły Podoficerskiej MW

11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań

11 Pułk Artylerii - Żary

Numerowana odznaka - Wzorowy Szef Pododdziału

Wyższa Oficerska Szkola Radiotechniczna

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Nr:055

31 Bazy Lotnictwa Taktycznego ; Nr:116

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i Logistyki

10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189

Załoga Wyborowa - wzór z 1954r. Współczesna kopia

CRYSTAL EAGLE 2000

Centrum Szkolenia ONZ - Kielce - miniatura

4 Pułk Zabezpieczenia Dowództwa WOW

2 Pułk Artylerii Legionów - Choszczno

Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego

1 Batalion Strzelców Podhalańskich - Rzeszów

11 BATALION DOWODZENIA - ŻAGAŃ

3 Pułk Rakiet - Biedrusko - wersja srebrna

33 batalion Radiotechniczny - Radzionków

Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia

Rosnący zbiór Odznaki Grunwaldzkiej

Grupa Specjalna Płetwonurków - Gdynia

Wzorowy Zwiadowca - z 1951r.

6 Pułk Łączności - Śrem ; Nr:388

ORP - Lublin - wersja 2 ; Nr:31

WŁODAWA 3 Kompania Rozpoznawcza

56 Kompania Specjalna Szczecin odznaka nieoficjal

32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego: Nr:785

WSO - Wrocław

10 Batalion Radiotechniczny - Choszczno; Nr:119

Odznaki Grunwaldzkie - z bliska

Sąd Lotniczy

39 Pułk Artylerii JW 3635 ; Nr:43

Wojskowa Prokuratura Garnizonowa we Wrocławiu

Złoty Krzyż Pruski ,,Dla lojalności w zespole'' 25

Medal „Braterstwa Broni”

ZPO

Wzorowy Mechanik 1951r

Wzorowy Artylerzysta z 1953r

Legitymacja 5 Batalion Obrony Chemicznej

Medal ,, Za Zasługi w Obronności Kraju "

22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz

Odznaka 50 lat Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

WSO Służb Kwatermistrzowskich

Przyjedz Mamo na Przysięgę - Zaproszenie

Legitymacja do odznaki WSzW-RSzW Kraków druk

Wzorowy Słuchacz wzór z 1982r.

Legitymacja do odznaki WKU Kraków-Nowa Huta druk

ZMS

BEKAA - SIŁY ZBROJNE LIBANU

Legitymacja do odznaki 5 OPS ; druk

2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA

MILITARY POLICE

18 Pomorski Batalion Rozpoznawczy

ZOSP ZA WYSŁUGĘ V LAT

Klasowy Specjalista Wojskowy 1

Legitymacja 18 Bielski Batalion Szturmowy ; druk

Legitymacja do odznaki J.W. 4495 Kraków ; druk

Legitymacja nadanie OG zwrześnia 1947 r.

Klasowy Specjalista Wojskowy - 2 klasy


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.