Odznaki rozpoznawcze
31 Batalion Radiotechniczny - Wrocław ; Nr:135
31 Batalion Radiotechniczny Poznań Nr: 120
31 Batalion Radiotechniczny Poznań/Wrocław
31 Batalion Radiotechniczny Wrocław
31 Bazy Lotnictwa Taktycznego ; Nr:116
32 Baza Lotnictwa Taktycznego - Łask ; Nr:009
32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
32 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Nr: 164
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego 25 lecie
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego: Nr:1293
32 Pułk Zmechanizowany Kołobrzeg; Nr:180
33 batalion Radiotechniczny - Radzionków
33 Batalion Radiotechniczny JW3859; Radzionków
33 BATALION REMONTOWY - ŁOMŻA
33 Dywizjon Rakietowy ; Nr:78
33 Pułk Zmechanizowany - ; Nr:116
33 Składnica Amunicji w Bezwoli
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:027
34 Brygada Kawalerii Pancernej
34 Brygada Kawalerii Pancernej - Żagań
34 Brygada Kawalerii Pancernej - Żagań; honorowa
34 Brygada Kawalerii Pancernej Żagań
34 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego Gdynia
35 Batalion Obrony Wybrzeża - komercja
35 Lat 11 Eskadry Lotnictwa Transportowego
35 Lat 2 Pulku Lotnictwa Myśliwskiego ,, Kraków''
35 Lat Składnicy - Edwardowo
35 Skwierzyński Dywizjon Rakietowy OP
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:64
36 Brygada Pancerna Trzebiatów
36 NUMER !! 36 Batalion Radiotechniczny - Kraków
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego Wa-wa
37 Pułk Śmigłowców Transportowych
37 Pułk Śmigłowców Transportowych
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - 10-cio lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Diabły
37 Pułk Śmigłowców Transportowych - Leznica Wielka
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie
37 Pułk Śmigłowców Transportowych XX-lecie:Nr:74
37 Pułk Śmigłowców Transportowych; Leznica Wielka
37 Pułk Śmigłowców Transportowych; Nr:16
39 Pułk Artylerii JW 3635 ; Nr:43
39 PUŁK LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork - bez emalii
4 BATALION RADIOTECHNICZNY
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:014
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
4 Batalion Remontowy - wersja brązowiona
4 Batalion Rozpoznawczy - Wędrzyn : Nr:077
4 Baza Lotnicza - Warszawa
4 Brodnicki Pułk Chemiczny - Brodnica
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ Brodnica
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ wersja złocona
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia
4 Bydgoski Pułk Dowodzenia POW Bydgoszcz
4 Eskadra - odznaka ;Nr:75
4 Gdańska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
4 Gdyńska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - z Gdyni
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych
4 Giżycki Pułk Zakłóceń Radiolokacyjnych - Giżycko
4 Gorzowska Brygada Zmechanizowana ; Nr:183
4 Korpus Lotniczy; Poznań
4 Lubuska DZ - Krosno Odrzańskie
4 Nadwarciańska Brygada Saperów - pierwsza wersja
4 Nadwarciańska Brygada Saperów ; nr:101
4 Nadwarciańska Brygada Saperów ; Nr:131
4 Pułk Przeciwlotniczy - Czerwińsk
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:126
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz ; Nr:179
4 Pułk Łączności Bydgoszcz Nr:149