Odznaki rozpoznawcze
12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Wojskowy Port Lotniczy - Wrocław
21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej - Rzeszów
Wojskowy Instytutu Techniki Uzbrojenia - Zielonka
11 Batalion Medyczny - Żary
44 Baza Lotnicza MW - Siemirowice
Dwa nadania dla jednej osoby
2 Pułk Piechoty Legionów AK
Wydział Cybernetyki WAT - Warszawa
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
6 Brygada Powietrzno-Desantowa; Kraków ; Nr:733
Strzelec Radiotelegrafista - złota
4 Pułk Łączności - Bydgoszcz - ; Nr:151
Absolwent Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
25 Dywizja Kawalerii Powietrznej Łódz
9 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Zegrze Pomorskie
Odznaka Grunwaldzka - piękny stan
1 PUŁK UŁANÓW KRECHOWIECKICH
Wzorowy Żołnierz Wojska Polskiego wz.1968 r.
Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych
Skoczek Spadochronowy 1954
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
28 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego; Słupsk
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
Absolwent Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych
Pułk Ochrony Warszawa : Nr:A101
10 Opolska Brygada Zmechanizowana
Szpital Marynarki Wojennej - Gdańsk : Nr:32
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
Absolwent Szkoły Podoficerskiej MW
Wzorowy Dowódzca 1973r. Złota; wzór 35mm
2 Eskadra Lotnicza z 7PLS MW.
Wzorowy Szef Pododziału wzór z 1982r. brąz
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej - Gdańsk
Odznaka pamiątkowa 27 Pułku Piechoty z Częstochowy
11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej - Żagań
Wzorowy Dowódzca 1973r : Srebrna ; wzór 35mm
Numerowana odznaka - Wzorowy Szef Pododdziału
Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
54 Warsztat Lotniczy w Radomiu
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej - Bydgoszcz
Wielonarodowy Korpus ,,Północ-Wschód'' - Szczecin
9 Warmiński Pułk Radioelektroniczny
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Nr:055
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
31 Bazy Lotnictwa Taktycznego ; Nr:116
5 Kresowa Brygada Zmechanizowana - Gubin
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego Wa-wa
4 Brodnicki Pułk Chemiczny _ Brodnica
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Nr:015
41 Ośrodek Szkolenia Kierowców
Skoczek Spadochronowy lata 60r. Nr:3730
25 Batalion Łączności _ Skierniewice
Gdyńska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojenne
Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej 2004r. - :Nr7
15 Batalion Zaopatrzenia _ Olsztyn
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:032
6 Batalion Powietrzno-Desantowy 6BDSz
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i Logistyki
10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189
34 Brygada Kawalerii Pancernej
Węzeł Łączności KOW - Kraków ; Nr:W68
Centrum Informatyki i Łączności MON ; Nr:K10
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:042
26.Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej – 6BDSz
Centrum Szkolenia Radioelektronicznego
Wzorowy Dowódca - Numerowany
7 Pomorska Brygada Zmechanizowana
60 Lotniczy Pułk Szkolny; Radom
Centrum Szkolenia ONZ - Kielce - miniatura
13 PUŁK LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
13 Brygada Zmechanizowana - Czarne
Odznaka Pamiątkowa Sybir 1940 - 1953
6 Brygada Desantowo-Szturmowa; Nr:017
Centrum Szkolenia Obrony Przeciwlotniczej
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
8 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.245