Odznaki rozpoznawcze
98 Dywizjon Artylerii Ppanc -Kolobrzeg ; Nr:123
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr 174
Dyplom Żołnierzowi Demokracji
Dyplom ''Zołnierzowi Demokracji ''
Świadectwo Ukończenia Kursów Samochodowych 1949
Nadanie ''Generalskie'' wraz z legitymacją
Legitymacja Krakowskiego Węzeła Łączności
Legitymacja 25 Pułku Zmechanizowanego
Legitymacja Medalu Pamiątkowego
Legitymacja ZŁOTEGO PIERŚCIENIA KOW
J.W.2220 - legitymacja i historia jednostki
Legitymacja 1 batalionu Strzelców Podhalańskich
6 Pułk Łączności - Śrem - wersja złota; Nr:388
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:050
Legitymacja nadania odznaki 111 Szpitala
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
1 Brzeska Brygada Saperów
Garnizonowy Węzeł Lączności
21 Brygada Strzelców Podhalańskich
Legitymacja 5 Batalion Obrony Chemicznej
2 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
Legitymacja Odznaki Grunwaldzkiej 22 lipca 1973r
Odznaka Grunwaldzka nadanie 22 lipca 1972r
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za XV lat
3 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego - POWIDZ;Nr:099
3 Brygada Rakietowa OP - Warszawa ; Nr:264
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg
17 Pułk Zmechanizowany - Międzyrzecz
Legitymacja Pierścienia 7 Centralna Baza Materiało
Pierścień 4 Bydgoskiego Pułk Dowodzenia
6 Warszawski Pułk Zmechanizowany
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:471
5 Pułk Zmechanizowany Szczecin
5 Pułk Zmechanizowany wersja odznaki
16 Pułk Zmechanizowany Słupsk
9 Pułk Zmechanizowany Stargard
11 Batalion Medyczny - Żary
4 Batalion Minowania Marynarki Wojennej - Dziwnów
2 Pułk Artylerii Legionów Choszczno : Nr:012
11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo
Pułk Ochrony Warszawa : Nr:A101
2 Eskadra Lotnicza z 7PLS MW.
14 Suwalski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
Służba Wysokościowo Ratownicza WSO SP
13 Kostrzyński Pułk Artylerii - klejnot odznaki
10 Śląski Pułk Artylerii Mieszanej : Nr:189
9 Bartoszycki Pułk Artylerii
2 Pomorski Pułk Rakiet Choszczno
2 Branderburska Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombow
91Wejherowski Pułk Artylerii Ppanc.1949: Nr:168
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej
16 Morąski Pułk Artylerii Przeciwpancernej wersja
16 Pomorski Pułk Artylerii - Braniewo
5 Pułk Dowodzenia KOW - Nr: 185
25 Pułk Zmechanizowany - Gliwice
ZSRR Order - Trud Pracy III Klasy _ Nr:27930
Legitymacja 32 Pułku Zmechanizowanego
11 Złotowski Pułk Zmechanizowany
AKT Przyznania Odznaki Honorowej -- Rzadkość--
21 Brygada Strzelców Podhalańskich -starsza wersja
5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Legitymacja 2 Stargardzki Batalion Saperów
Legitymacja WKU - Nowa Huta
1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego Nr;306
Wojskowa Orkiestra Garnizonowa - Elbląg
ORP ,,Toruń'' - Świnoujście
Odznaka rezerwy - wykonanie mennica ??
Legitymacja Wzorowy Żołnierz
Odznaka Syn Pułku na XXV lecie LWP
Legitymacja wraz z odznaką
5 Ośrodek Przechowywania Sprzętu- Nowy Dwór Mazo
Pamiątkowa odznaka WOWKOW - oficerska Nr:040
1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej
Pamiątkowa odznaka 21 Bazy Lotniczej - Powidz
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych - Zegrze.
Absolwent Akademii Marynarki Wojennej - 1995
55 Pułk żmechanizowany - Braniewo
64 Pułk Zmechanizowany - Braniewo
99 Pułk Zmechanizowany Żagań
89 Pułk Zmechanizowany Żagań
100 Pułk Zmechanizowany Elbląg
89 Pułk Zmechanizowany Żagań
2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów - Nr: 73
5 Pułk Strzelców Podhalańskich - Kraków