Odznaki rozpoznawcze
Wzorowy Marynarz 3 - wzór 1968r.
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana - Elbląg
Wojskowy Instytutu Techniki Uzbrojenia - Zielonka
11 Batalion Zaopatrzenia - Żary
Legitymacja nadanie +odznaka OG - lipiec 1946 r.
Rozpoznanie Ogólnowojskowe
5 Pułk Dowodzenia KOW - Nr: 185
41 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego, Malbork
Wydział Mechaniczno-Elektryczny AMW 1991r
14 Batalion Ułanów Jazłowieckich Stargard Nr:105
Pasłek 1986 - tam trzeba było być
Wisior Harleyowca :) srebro 925
7 Pomorska Brygada Zmechanizowana - Słupsk
69 Leszczyński Pułk Artylerii Przeciwlotniczej ,,K
Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych
25 Pułk Zmechanizowany - Gliwice
49 Pułk śmiglowców Bojowych ; Nr:238
Łańcuch do portfela - srebro 925
J.W. 3244 odznaka na 20-sto lecie
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
16 Batalion Zaopatrzenia + Miniaturka ; Nr:41
3 Pułk Zakłóceń Radioelektronicznych :Nr:164
18 Brygada Artylerii - Bolesławiec ; Nr:132
WSO Wojsk Rakietowych i Artylerii
ZSRR Order - Trud Pracy III Klasy _ Nr:27930
2004 Sopot i POWERSTATION
5 Pułk Inżynieryjny - Brelok do kluczy
Wzorowy Zwiadowca z 1953r
Pamiątkowa odznaka - Wyższy Kurs Obronny AON
Medal na koronację Cesarza Hirohito 1928
10 Pułk Zmechanizowany - Opole
Legitymacja 32 Pułku Zmechanizowanego
Odznaka WAP z 1961 r - Sygnowana -
7 Batalion Strzelców Konnych
Karpacz - Marek i Wrocławski HOG w 2013
17 Eskadra Lotnicza - Poznań-Ławica
3 Brygada Radiotechniczna Wrocław : Nr:104
Odznaki Wzorowy Marynarz z 1968r.
Proporczyk 1 Warszawskiej Brygady Pancernej
Złoty Krzyż Zaslugi - PRL 1952 - 1989
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej; Nr:021
10 Brygada Zmechanizowana - Opole
8 Batalion Remontowy - ; Nr:34
Wzorowy Kadet - numerowana
Wyższa Szkola Oficerska Wojsk Łączności
13 Eskadra Lotnictwa Transportowego
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:77
Podziękowanie od Jaruzelskiego
10 Batalion 6 Brygady Desantowo-Szturmowej:Nr:007
Arriba Espana - za Wojnę 1936 Hiszpania
Krzyż Kawalerski Polonia Restituta V kl
AKT Przyznania Odznaki Honorowej -- Rzadkość--
Legitymacja 12 Dywizji - Szczecin
100 Batalion Łączności - Wałcz ; Nr:56
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne
12 Dywizjon Trałowców , ; Nr:343
Szefowstwo Wojsk Lotniczych KOW pierwsze wykonanie
4 Suwalska Brygada Kawalerii Pancernej ; Nr:144
Krzyż Walecznych: 1946 - 1950 : L6.
10 Batalion Zmechanizowany Dragonów; Nr:320
1 Rejonowa Baza Materiałowa - ; Nr:75
58 Lotniczy Pułk Szkolny Dęblin
Zasłużony Pilot Wojskowy I stopnia : Nr:0140
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna - Modlin
12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich; Nr:068
Centrum Szkolenia Obrony Przeciwlotniczej NR: 17
Orkiestra Wojsk Lotniczych I Obrony Powietrznej
41 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Malbork
Medal Zasłużonym Na Polu Chwały - Lenino 1943
2 Szkolny Pułk Samochodowy - Chełm
21 Brygada Strzelców Podhalańskich -starsza wersja
Pamiątkowa odznaka Korpusu Kadetów V Zjazd 1994 r.
6 Kresowy Batalion Rozpoznawczy - Gubin
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego 25 lecie
73 Pułk Zmechanizowany Ułanów Karpackich ;W111
16 Kompania Chemiczna - Elbląg : Nr:57
103 Szpital Wojskowy z Przychodnią - Olsztyn
11 Rejonowa Baza Materiałowa -ODWROTKA_Nr:14
1 Batalion Remontowy Łomża
2 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego 1 plm Mińsk Maz
Wzorowy Marynarz wzór 4 z 1973 r.
4 Batalion Obrony Wybrzeża - Lębork - bez emalii
Wyższa Szkoła Oficerska Inżynierii Wojskowej